Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mennyire fontos egy...

Számodra mennyire fontos egy szülinapi köszöntés?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. A párom egy igen jó barátjának a PÁRJA nem rég szülinapi bulit tartott, amire nem tudtunk elmenni, majd a nagy jövésben menésben el is felejtettem a szülinapján felköszönteni. Emiatt megharagudott és a fejemhez is vágta, ami miatt elnézést kértem és elmondtam, hogy nincs mentségem.


Egyszerűen csak sosem nézem a facebook emlékeztetőket és nem is egy olyan hozzám közel álló személy, akit számon tartanék, de ez mindegy is. Én úgy gondoltam, hogy ezzel egálban vagyunk és egyébként számítottam rá, hogy ő sem fog felköszönteni a szülinapomon cserébe, de én ebből nem is csinálok ügyet. :)


Nyilván ha a közvetlen hozzátartozóim felejtenének el, az rosszabbul esne, de ilyen szerencsére még nem fordult elő.


Neked mennyire fontos a köszöntés?



2018. júl. 26. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a fontos, hogy a szüleim, közeli családtagjaim, akiket szeretek és a hozzátartozóim, felköszöntsenek, de ez meg is történik, ők nyilván nem felejtik el.

A többiektől nem várom el, hogy felköszöntsenek és nem is haragszom, ha nem köszöntenek fel. Mondjuk érdekes, hogy Facebookon olyan emberek írnak, mint például a volt osztálytársamnak az anyja, mikor azzal a gyerekkel nem voltunk barátok, alig kommunikáltunk, ahogy az anyukával is, de az olyan osztálytársaim meg nem tudnak felköszönteni, akikkel jóban vagyok, nap, mint nap találkozom, beszélek velük és én is felköszöntöm őket. Nem csinálok nagy ügyet belőle, nem haragszom, de kicsit udvariatlan az szerintem, hogy van egy lány, osztálytársam, akivel jóban vagyok, haverok vagyunk, minden nap beszéltünk, én felköszöntöttem a szülinapján élőben és Facebookon is, ő meg nem köszöntött fel soha.

2018. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mentségedre legyen szólva, nem néztél fészbukot! mond ezt neki! :D
2018. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fontos. Jól esik, ha felköszöntenek, de senkitől sem várom el.
2018. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem haragszom meg, ha valaki elfeljti, de azért jól esik.
2018. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekel.

Volt már olyan, hogy el is felejtettem, hogy aznap van szülcsinapcsim, és csak a köszöntők miatt eszméltem rá én is 😃


Én jobban szeretem azokat az embereket, akiket szülinapomon kívül is érdeklek.

2018. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!