Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki szerintetek...

Mennyire ciki szerintetek fiúként női ruhákat vásárolni/hordani?

Figyelt kérdés

18 vagyok és igazából nem nagyon kedvelem a férfias ruhákat, most tervezek vásárolni, de igazából semmi durvára nem kell gondolni.


Tehát például egy ilyen póló: [link]

szerintem teljesen az uniszex kategóriába tartozik, nem?

Alapból alacsony, vékony vagy és nagyon fiatalos arcom van, tehát nem néznének ki rajtam hülyén a femininebb ruhák, viszont a túl férfias ruhákban úgy nézek ki, mintha egy óvodást öltöztettél volna be az apjának.


És igazából fiú ruhák között is találok alternatívákat, de, ha egy nőinek titulált darab jobban tetszik, esetleg árban is jobb, akkor ciki lenne megvenni/hordani? Szerintem nem sok mindenki veszi észre a különbséget a női/férfiruhák között manapság (persze, bőven vannak kivételes darabok), de ettől függetlenül kicsit félek.


2018. júl. 29. 09:53
 1/5 BlackWolf0128 ***** válasza:
100%
Pont ne érdekeljen, hogy ki mit gondol. Azt hordasz,amit akarsz. Ha te azt mondod hogy férfi ruha, akkor az és kész. Nekem az összes ruhám uniszex, szintén utálom a férfias ruhákat. Nem kell félned.Ameddig nem virágmintás rikító rózsaszín egybeszoknyát hordasz addig rendben van ;)
2018. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A linkelt pólóval nincs semmi baj.De azért miniszoknyát ne vegyél fel hozzá:)
2018. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Mit értesz nő ruha alatt? Ez a póló nem gáz, de a kiskosztüm is női ruha, az már egy picit homár lenne.
2018. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ha a miniszoknya alól kilógó tangabugyival kettévágott zacsi már gáz.
2018. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Ugy oltozol, ahogy akarsz es a tomeg ugy reagal ra, ahogy akar. En ha meglatnek egy csavot noi ruhaban valoszinuleg kirohognem, mert rohejesen nez ki szamomra. De ha csak a cimken latszik a ruha noi mivolta valoszinuleg le se szarnam. Nem vagyok divatguru egy polorol plane nem mondom meg noi-e vagy sem.
2018. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!