Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki, ha nagymamámmal megyek...

Ciki, ha nagymamámmal megyek ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, furcsa kérdés ...:)

De nem nevetnének ki, ha 14 évesen a 66 éves nagymamámmal megyek pl. H&M-be?:D persze, ne érdekeljen mások véleménye, nem is ezen fog múlni, hogy megyek-e vele, csak na :D amúgy eléggé fiatalos, mármint hogy halad a korral:)



2016. aug. 26. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen mások véleménye ja igaz...nem ciki..tudom oregekkel hát igy égésnek érzed de nem fognak ott veletek torodni nem azermennek oda :D
2016. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha te nem érzed cikinek akkor semmi gond nincs vele. :) Szerintem amúgy jó dolog ha ilyeneket is tudsz csinálni a nagymamáddal. Én nekem eszembe se jutna a nagymamámmal ruhat nezni. Bar eléggé kulonbozik az ízlésünk :D
2016. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De aranyos :D Miért lenne ciki?
2016. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor most mondok neked valamit! Osztálytársamat az anyja 50 évesen szülte,ami azt jelenti (ha utána számolsz),hogy az anyja 67 éves jelen pillanatban. (17 évesek vagyunk)

Mai napig csinálnak "anya-lánya csajos napot".

Ha belegondolsz,hogy neki az anyja annyi idős,mint neked a mamád.. Hát,testvérek között is te vagy a jobb helyzetben:)

Szóval csak hajrá,menjetek nyugodtan!

2016. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van jobb dolgom is mikor vásárolok, hogy észrevegyem ki vásárol éppen a nagyijával .
2016. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Inkább aranyos! Csak ne kérdezd a véleményét! :))
2016. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyugi,énis szoktam,és ez a kérdés bennem még fel sem merült.Ugyan miért lenne ciki ha egy olyan emberrel mész vásárolgatni akit szeretz?
2016. aug. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!