Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj néha a nosztalgia?

Miért fáj néha a nosztalgia?

Figyelt kérdés
Ma csak véletlen kezembe akadt a medal of honor allied assault tokja.Egyből beugrottak a régi emlékek amikor vártuk a pénteket hogy este nyomhassuk a haverokkal.Igaz nem vagyok olyan öreg 22 éves vagyok,de ma minden rossz.A barátnőm stresszel,mert párkapcsolati gond van,sz..rul van,de velem is alig akar beszélni,már ott tartok hogy lehet már más kell neki vagy nem tudom és csak én kezdek paranoiás lenni.Olyan jó volt gyerekként nem voltak ezek az érzelmi válságok,nem volt semmi bajunk,csak arra kellett ügyelnünk hogy matekból ne bukjunk meg.
2018. júl. 30. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Hihetetlen hogy milyen szarságokon tudtok parázni. Mi van ha lesz valami komolyabb, valódi tragédia? Kiugrotok az ablakon?
2018. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hoho azokat a tragédiákat jól kezelem,két számomra fontos embert a két nagyszülőmet akiket nagyon szeretem,láttam gyerekként szenvedések között elhunyni na az tényleg nagy tragédia volt.
2018. júl. 30. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Kedves első válaszoló! :)


Nem minden ember egyforma, így a minket ért stresszt/problémákat sem egyformán kezeljük.

Amennyiben értelmeset nem tudsz hozzászólni egy adott témához vagy kérdéshez, akkor érdemesebb csendben maradnod, mert csak azt bizonyítod a fröcsögéseddel, hogy mekkor alpári bunkó vagy :) További szép napot neked!



Kedves kérdező!



Régen valóban jók voltak az ilyesmik, suli után átmentünk haverhoz és felváltva cséztünk, vagy elmentünk Teleházba, ott meg rendesen hálózatban nyomtuk, ugyan így az AvP2-t is meg a CoD2-t :D

Szép volt, jó volt de elmúlt. Az emlék maradjon meg és ne úgy gondolj rá, hogy most meg milyen rossz. Nem rossz most sem. Gondolom nehéz időszakod van de próbálj picit pozitívabban hozzá állni a dolgokhoz. Van egy barátnőd. Ez már egy fantasztikis dolog, sok korunkbeli kockának nincs! :) Próbálj meg beszélni vele, legyél türelmes és együttérző, éreztesd vele, hogy még szereted. Egy pár vagytok, ha úgy érzed gond van a kapcsolatotokban, akkor felnőtt módjára le kell ülni és megbeszélni, hogy mi a baj.

Nem kell egyből rosszra gondolni. Ha a lány értelmes, nem gyerekes, akkor lehet ilyenekről vele beszélni és az ilyesmi csak jobban összeköt majd benneteket, mert látni fogja, hogy próbálsz törődni a kapcsolatotokkal.

Látod, hogy probléma van, felismerted azt, valami nincs rendben a kapcsolatotokban.. most jön az a rész, amikor próbálod megoldani a problémát és nem vársz ölbe tett kézzel, hogy az majd megoldódjon. :)


Sok sikert haver. ;)


24F

2018. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azért stresszeltembe és menekültem a nosztalgiába,mert az exemnél az ellenem folyatott "gyűlölete " is így kezdődött.
2018. júl. 30. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az emlekeid szebbek, jobbak, mint ami jelenleg van, végülis érthető.
2018. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy szebbek ebből a nehéz helyzetből éppen kilábalunk csak ha stressz ér az emlékekbe menekülök
2018. júl. 31. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!