Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek hány bugyitok/melltartó...

Nektek hány bugyitok/melltartótok van? Mindegyikből 3 nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Anya nem vesz többet...
2018. júl. 30. 14:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek 8-10 melltartó, bugyit nem tudom, 15-20 biztosan. Nekem kb 15 alsógatyám van, melltartóm egy sincs.
2018. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

OFF


#10 Most biztosan nagyon jófejnek tartod magad, de nincs igazad. Egy munkahelyen általában nincs lehetőség arra, hogy az ember lezuhanyozzon vécé után, sőt, nedves törlőkendő sem szokott lenni. Ugyanígy természetes, hogy néhány csepp vizelet belekerül az alsóneműbe a gondos törlés ellenére is. A női különböző színű folyások tovább tarkítják a képet.

2018. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 October15 ***** válasza:
29%
Melltartóm és bugyim egy se. :D Ellenben meghatározatlan számú [2 rakás] boxer az van. 3 azért az picit necces... :D
2018. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Bugyiból kb. 15, melltartóból 4-5.
2018. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
17%
#12 Nedves törlőkendőt te is tudsz magaddal vinni, amikor wc-re mész. Nem olyan ciki, mint a pár csepp vizelet az alsóneműben utána. Lehet te pedig azt hiszed, ez a normális, csak mert te ezt csinálod. Pedig nem. Pisild ki magad rendesen, és nem marad egy-két csepp sem utána az alsón. Nekem sikerül, szerintem neked is sikerül, ha nincsenek egészségügyi gondjaid és ki tudod magadnak törölni rendesen. Nem nehéz megtanulni az alaposságot és nem is késő. :D
2018. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%

Szó sincs pisiről meg kakiról, de a nőknél szokott lenni hüvely váladék, nem tudom te hogy vagy vele.


Emiatt van nagyon sok bugyim, hogy naponta tudjam váltani, még mosás esetén is, van legalább 10-20. Melltartóból sokkal kevesebb, kb 5-6.

2018. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%
Én is ezt mondtam, hogy alapesetben nincs pisi,kaki a bugyin. Hüvelyváladék viszont van, ezt nem tagadtam. A pisi-kakit tagadtam. De akkor úgy látszik, hogy sokaknál szaros a gatya, ha ennyire le lett pontozva a korábbi válaszom. Mondjuk reménykedtem abban, hogy többen vannak azok, akiknél ez nem fordul elő, de legalább megtudtam valami újat is a társadalomról. Ami igazából eddig is észrevehető volt, mert nem egy pisiszagú ember mellett ültem már a metrón is, és a buszon sincs sokszor "tiszta, illatos" ember. Szóval nem kellene csodálkoznom. Ennyi embernek számít a higiénia.
2018. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Melltartó kb 10 van, mindenféle szín, típus, sportmelltartót beleértve.

Bugyiból legalább 20.

Amúgy fel ne vedd koszosan egymás után többször a bugyit, simán fertőzés lehet belőle. Anyukád ezt hogyhogy nem tudja?

2018. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Gimiben 2 db melltartóm volt és kb 20 bugyim.

Felnőttként min 25 bugyi, és vagy 15 melltartó.

27n

2018. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
66%
Pucéran aludni, és "összefolyni" a lepedőt?
2018. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!