Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan! Miért jó kitalálni...

Kriszti12365 kérdése:

Komolyan! Miért jó kitalálni dolgokat?

Figyelt kérdés

Kinek okoz ez örömöt?

A kérdés kiírójának ? Miért,mert élvezi hogy sok embert becsaphat főleg ha van köztük olyan aki tényleg segíteni szeretne? Vagy kinek jó ez ?


2018. júl. 31. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz?
2018. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ez a kérdés? Nyár van,unatkoznak a diákok azért.
2018. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele! Ilyenek mindig voltak, vannak és lesznek. Egy rutinos felhasználó már az első sor után kiszúrja, ha kamu a kérdés. Válaszolj max. 3-4 sorban, de ne akard mindenáron beleásni magad az ő dolgaiba. Még az is lehet, hogy az pár sor másnak fog segíteni (pl. ha valakinek tényleg vannak hosonló gondjai). :)
2018. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Unalombol el kezdtem olvasni egy régi kérdést és ott a sok válasz között válaszképpen rá találtam erre a kérdésre és gondoltam magamban hogy ki írom én is kérdésnek mert érdekelnek a válaszaitok.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2018. júl. 31. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a kamu vagy bántó kérdésekre gondolsz. Ami vicces azzal szerintem nincs akkora baj, mert nem lehet mindig keseregni, néha nevetni is kell. Ami meg gonosz szándékú az egyszer csak úgyis eltűnik szerencsére...
2018. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elfolytott vágyak, -remények mutatkoznak így meg. A net személytelen, így nem érdekli a kiíróját a következmény - hogy esetleg kiutálnák vagy valami, mert honnan? A virtuális világból?

Vannak köztük figyelemfelkető mondatok is, csak nem tudja máshogyan kifejezni magát az illető. Szerintem.

2018. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!