Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki meg tudja magyarázni ezt?

Valaki meg tudja magyarázni ezt?

Figyelt kérdés

Tudom nem annyira értelmes egy kérdés de nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre

Hogy lehet hogy a barátnőm meg tud inni 450 ml kakaót anélkül hogy rosszul lenne? (nem egyszerre az egészet, de kb.1órán belül) Ha én 2 dl megiszok nekem az épp elég,de ha többet iszok rosszul leszek. ugyanígy van a csokival, vagy bármi édességgel, ő megeszik egymás után 3 szeletet én pedig csak 1et max. 2tőt. Ennek mi lehet a magyarázata?


2018. aug. 2. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
450ml, az nincs még fél liter se. mi a probléma? itt csak te lehetsz az, nem bírod, ne igyál
2018. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

450 ml rohadtul kevés, én egy litert is meg tudok inni, ha szomjas vagyok:D

Amúgy te a meleg ebédet is csak csipegeted? Egy tányér levest meg tudsz enni? Vagy ott is így szenvedsz? A főételt is csipegeted? Lrhet tr a nagyétkezéseknél jobban jól laksz, mint ő, vagy neki nincs is. A szeletek nem tudom mekkorák, de egy szelet nálunk elég kiadós, 3-at mi se tudnánk megenni.

2018. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kevesebb, mint fél liter kakaó 1 óra alatt? Mi ebben olyan extra? És azzal sincs semmi gond, hogy neked 2 dl eleg. Nem egyformák az emberek.
2018. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, ilyet eddig még nem hallottam, eddig úgy tudtam kakaóból mindenki annyit akar inni egyszer amennyit csak lehetséges, szóval mindenki igyekszik magába pumpálni iszonyú mennyiségű kakaót! 🙂 Én egyszerre egy litert is képes vagyok meginni, ha jó napom van! 🙂😃😃😃
2018. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából csak az édes dolgokból nem bírok annyit enni minden más jöhet
2018. aug. 2. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Bejárós koromban, mikor leszálltam az állomáson, vettem egy nagy ishlert meg fél liter zacskós kakaót, és a tíz perces úton az iskoláig elpusztítottam az egészet :D De most itt a gépem előtt ülve ettem meg egy csomag csipszet úgy tíz perc alatt.

Egyéni, kinek mennyire erős a gyomra. Az enyém minden hulladékot befogad, nem tudok annyit enni, hogy rosszul legyek, volt, hogy fogadásból kanállal ettem az erős pistát, és csukláson meg nyáladzáson kívül kutya bajom nem volt tőle. Meg olyan is, hogy a társaságban mindenki elkapott egy fertőzést a nyaralás alatt, és lavórral az ölében fosott a vécén két napig, nekem meg épp, hogy egy kicsit csikart a hasam.

2018. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megmérni néha a vércukor értékedet. Ha tényleg rosszul vagy kis mennyiségű édességtől, az lehet a jele inzulinrezisztenciának is.
2018. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátnőd jobban kedveli, bírja az édes ízeket. Talán kicsit függő is.

Ezzel én is így vagyok. Az édesből soha nem elég. Nem tudok besokallni. A gyomrom megtelik, akkor abba hagyom, de képes vagyok arra, hogy amint fér belém, újra tömjem magamba az édeset.

A sós ételekből viszont nem tudok sokat enni. Sokszor nem is azért hagyom abba, mert jól laktam, hanem mert elég volt abból az ízből.

Párom is mindig csodálkozik, hogy tudok ennyit enni. Vannak bizonyos édességek, amiből pedig tényleg nem tudok mértéket tartani, amíg van addig eszem. (Pl. A linzer)

Komolyan oda kell tennem magam, hogy meg tudjak állni. Különben már kb 200 kilós lennék.

2018. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!