Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt meg valaki akinek...

Van itt meg valaki akinek nincs empátiája?

Figyelt kérdés
beszelne velem róla privátba. nem biztos h nincs empátiám vagy pszihopata lennék. nem tudom mit érzek
2018. aug. 7. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A gond az ilyen emberekkel annyi, hogy kifelé mindent elkövetnek, hogy csillogjanak és irigyeljék őket a felszínes emberek, de belül üresek. Üres az egész lényük, főleg ha megnyitják a szájukat, mert 2 mondatból azonnal lehet tutdni róluk ezt. A külső cselekedeteikből simán kristály tisztán lehet látni. Nem irigylem őket, elég rossz lehet lelkileg siváran, örökké másokat érzelmileg utánzó emberként leélni egy életet, miközben át soha nem élhetik, és sosem tapasztalhatják a valódi mély tiszta érzések felemelő mivoltát.
2018. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van igazság abban amit mondasz. én nem szoktam felvágni. de tettetni a nevetést a somorusagot előfordul
2018. aug. 7. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!