Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti úgy viselkedtek másokkal,...

Ti úgy viselkedtek másokkal, ahogy veletek akarjátok, hogy viselkedjenek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Elvárni sok mindent lehet, csak nem érdemes.

Én úgy viselkedek az emberekkel ahogy ők viselkednek másokkal.

2018. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az baj első,mert akkor te is ugyanolyan leszel mint ők. Egy kaptafa.
2018. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez attól függ kivel nem lehet általánosítani.Tegyük fel azt szeretném hogy kedvesek legyenek velem és ezért én is kedves vagyok másokkal.Na most vannak olyan emberek akik nem érdemelnék ezt meg ezért nem is beszélek úgy velük.
2018. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hiába kedves az ember mindenkivel, ha visszafelé az ellenkezőjét kapja. Teljesen mindegy, hogy mit szeretnènk, mert nem az lesz.
2018. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ahhoz elég harcias vagyok és sajnos az igazságtalanságot, és a hazugságot nem bírom magam körül elviselni:D
2018. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én pl. igen,rendesen normálisan,és ezt is szeretném viszont.

Na most,ha valaki nem ilyen velem,egyszerűen nem tartok vele semmilyen kapcsolatot,én nem fogok átváltozni miatta,és nyilván nem is tudok.

Sajnos rengeteg a sok primitív pronyó,akik tahóskodnak másokkal,de azt várják el,hogy nekik senki se szóljon be.

2018. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1-s vagyok.Nem szószerint kell érteni.Aki bunkó másokkal azzal nem fogok lepacsizni pl.

Vagy egy önző embernek sem segítek.Ha igen akkor se szívesen.


Sajnos túl sokszor próbáltam jó lenni olyan emberekhez akik ezt nem tudták értékelni.Meguntam, belefáradtam.

2018. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szerintem sehogy sem helyes. ha rosszat gondolsz valakiről, akkor nem jó, ha rosszul viselkedsz vele, nem helyes. de ha jól viselkedsz vele, miközben rosszat gondolsz róla, az képmutató és hazugság és az sem helyes. nem jó ez sehogy se
2018. aug. 7. 18:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem. Távolról sem. Valaki nagyobb tiszteletet érdemel mint én a jelenlegi szintemen, és van aki kicsit sem.

Viszont mindenkitől csak annyit várok el amennyit én is megtennék.

2018. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van akivel igen, van, akivel nem. A vége tökmindegy, mert mindenki megtalálja a módját, hogy átb×n, kihasználjon, részben azért, mert hagyom magamat.
2018. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!