Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha átlagosan nézzük, akkor a...

Ha átlagosan nézzük, akkor a magyar férfiak mondhatóak sármosaknak, jóképűeknek?

Figyelt kérdés
Szerintem az olasz, spanyol férfiak mondhatóak sármosaknak, vehemensebbek is. Az ausztrál férfiakra is szokták mondani, hogy sok köztük a jó pasi. A kanadai férfiakra szintén szokták mondani, illetve az arab férfiak között is van jó pár helyes férfi, náluk a sötét színű haj, arcszőrzet nem ritka, ami jól tud mutatni. A magyar férfiakra mi az igaz? Szerintem igen változó kinézetűek, de mondhatóak jóképűeknek?

2018. aug. 7. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a férfiak nagy része nem tetszik. Elég megnézni, hogy tartják magukat, szerintem a többség borzasztó; hörcsögfej, nagy has, indokolatlan szőrmennyiség, béna haj, slampos öltözék, csapott vállak, zsíros-puhos test, görnyedt tartás. Persze, vannak akik adnak magukra, sportolnak, normálisan öltözködnek, rendben vannak a fogaik stb, csak az ilyen sajnos annyira elenyésző a többséghez képest.
2018. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy látom sok exemen, milyen irányba változott. Tinikori szerelmeim, barátaim, volt osztálytársaim stb, egész helyes fiúk voltak, egyikükkel összetalálkoztam egy fesztiválon és bakker, egy trotty lett. Nincs még 30 éves a pasi és akkora bele van, mint nagyapámnak! A fogai sárgák, rondák, nem győzte takargatni, nem is értem, miért nem keres fel szakembert. És még mielőtt valaki a pénzzel jönne, az illető minden fesztiválon végig ott nyomul beállva, szóval azért akadna pénz ilyenre is, ha hajlandó lenne átcsoportosítani.
2018. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaj, ne is mondd! Volt egy srác a gimiben, jóképű, okos, csillogó szemű, nagyon tetszett. Mára egy arrogáns, begyöpösödött se.gg.fej lett, behízta az arcvonásait, szidja a mai fiatalokat, és az öltönyös-fehéringes képén rálóg a sörhasa az övcsatjára. És még csak 32 éves.

Olyan szomorú ezt látni!

2018. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mondhatóak annak. Általában elhízottak vagy puhényok 30-on felül, de gyakran korábban, toka, poci, gondozatlan testszőrzet, rossz vagy nem létező frizura, két számmal nagyobb felsőruházat ...
2018. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!