Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szláv népek valóban ilyen...

A szláv népek valóban ilyen durvák és brutálisak?

Figyelt kérdés

Voltam Szerbiában. Az emberek nagyon agresszívak voltak, türelmetlenek. Konkrétan feszültséget lehetett érezni az emberek között. Nagyon bunkók tudnak lenni, képesek eltaposni az embert.


Az ukránok videókat töltögetnek fel, hogy az ellenálók(?) fejét cafatokra lövik. És ezek sokkal durvább tartalmak, mint a szíriai konfliktusból származóak.


A szláv népek miért ilyen heves vérmérsékletűek?


Alapból látni az orosz férfiak többségén is, hogy konkrétan szrrá vernék azt, aki kicsit is zavarja őket.


Ezt most keménységnek vagy civilizálatlanságnak lehet nevezni?


A Balkánról mindig is mondták, hogy nem valami kedves hely. De mi az oka? Gyakran látok vadállatot a szláv népekben, mint sem embert.


2018. aug. 9. 03:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is ez a tapasztalatom. (Konkrét nevet, helyszínt nem írhatok. Titoktartás kötelez.)


Egy jó ismerősömet meg kellett védenem a főnökétől. Durva helyzet volt, nem szeretném újra átélni...


Azóta "szélcsend" lett.

2018. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, valóban.


Szerbek... Mikor görögországi nyaraláson voltam, akkor nem tudtam megtenni azt, hogy a fagyisnál sorbanállva, a személyes aurám védelmében több, mint fél métert hagyjak az előttem lévőtől a nagy meleg miatt is, mert simán befurakodnak elém. Lelök a járdáról. Nekem jön a vízben. Kb 2,5 métert hagytam a starandkipakolásunk és a víz között apálykor... persze ők még bepakolnak elénk, és a dagállyal együtt kúsznak ránk, és nem zavarja. Képembe ül az étteremben, mikor ezernyi másik hely is van. Ülök a pad egyik felén, ő meg „bacalksegbe” nélkül leül a másikra, pedig szintén vannak még üres padok.

Meg még ezernyi dolog. És nézek körbe, de ezek ezt egymással is megcsináljám, és nem háborodnak fel rajta, mert nekik ez normális 😃


Tehát nem véletlen, hogy a magyar focicsapatok is előszeretettel igazolnak szerb-horvát-bosnyák játékost, mert ott a sportban az ilyen típusú erőszakosság nagyon hasznos tud lenni. A horvát válogatottnak is ez volt az egyik legfőbb fegyvere 🙂

2018. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Laktam olyan településen, ahol macedónok vannak, az is az a környék.

És valóban, eléggé egyszerű, nyers, agyatlan népség, közük van a görögökhöz, és hajlamosak büszkék lenni erre.

Pedig kb annyi közük van értelmileg hozzájuk, mint a lepkékhez...

2018. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a nyugati szlávok (csehek, szlovákok, lengyelek) általában nem ilyenek, a keletiek, balkániak más kérdés.
2018. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen én is így gondolom, gondoltam, csak ezt a fajta agressziót ezt a fellépést hiányolom tőlük, amikor látom, hogy elárassza az országukat a migránsok hada. Tudom, hogy a csapból is ez a téma folyik, nem is szeretnék idegesíteni senkit sem ezzel, félre ne értsétek. Őszintén szólva, amikor ez az egész így berobbant (évekkel előtte is csöveztek már náluk jó páran a határ mellett) én kikerekedett szemekkel néztem az egészre, hogy ez a barbár népség ezt csak tűri és nem tesz semmit sem. Én baromira félreismertem őket, mert arra ugyan számítottam, hogy a politika azt a taktikát diktálja majd, hogy nyugathoz dörgölőznek, de a polgároktól viszont önbíráskodásra számítottam nem pedig közönyre, s nagyon maximum panaszkodásra, ez olyan "haladó európai".
2018. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem a magyarokrol beszeltek?
2018. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szlovénok, horvátok normálisak, na Szerbia, Macedónia és társai már egészen más kérdés, oda nem megyünk.
2018. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Macedónoknak annyi közük sincs a görögökhöz, mint a románoknak a rómaiakhoz. Pusztán történelemhamisításról van szó. A macedónok szimplán csak bulgárok, akiket anno tévesen jugoszláv államba csatoltak. Azóta pedig a kamusztorikat elhitették a néppel a kiskirályok, akik azóta is harácsolgatnak... a szlovákok történelemlopása lófac a macedónokéhoz képest.


Szóval az a kamusztori, hogy ők az ókori görög kultúrájú-nyelvű makedónok elszlávosodott leszármazottai. Kétségbeesett identitáskeresésnek elmegy, de valóságalapját én még nem láttam.

2018. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én horvát vagyok. Mindig is gyűlöltem a szerbeket, többek között ezért is, meg vannak régebbre visszanyúló dolgok, ami miatt is. Egy rohadt undorító nép a szerb. Nem vagyok egy agresszív ember, de a szerbeket mindig aprítom ha konfliktusba keveredek velük.
2018. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!