Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha nem megy...

Mit csináljak ha nem megy nekem a fizikai munka?

Figyelt kérdés
Most lapátoltam a sódert éa 5 perc alatt elfáradtam és a karom is úgy remeg. Viszont nincs semmilyen végzettségem csak 8 általános. Ha elmennék segédmunkásnak akkor kb ugyanez lenne. Tényleg alkalmatlan vagyok bármire is?
2018. aug. 9. 14:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Lehet azelőtt nem dolgoztál, így szokatlan lehet neked most a 8 órás munka. Minél többet fogsz dolgozni annál jobban beleszoksz és bírni fogod. Nálam is így volt.
2018. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha nyekeregsz, akkor igen. Ha többet lapátolsz és többször forgatod a különböző segédeszközöket, és eddzed ezzel magadat, akkor pedig nem.


Teher alatt nő a pálma!


Azért vagy ki tőle, mert eddig punnyadtál.......

2018. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
1-es nem 8 órát dolgozott fizikai munkában, hanem 5 percet! :)
2018. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2 opció, vissza mesz tanulni, vagy houzászoksz ehhez. .
2018. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Probalj meg tanulni. Ha mas nem, 8 altalanossal a jogsit leteheted, soforoket mindig keresnek.


Ha pedig segedmunka, probald varialni a nehezebb reszt a konnyebbel, 5perc lapatolas, utana 5percog tologatod talicskaval, ilyesmi, attol fuggoen hogy eppen miket lehet es kell ott csinalni.

2018. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem nagyon gondolkoztál el ezen mikor leszrtad a sulit, ugye?:D


Van ez így.


Nos, elsőre is fontos, hogy megfelelő tápanyagokkal lásd el magad, egyél fehérjét, szénhidrátot, zsírt megfelelő arányban, keress rá a tömegnövelő étrendre.


Továbbá kezdj el dédelgetni magadban valamiféle jövőképet, hogy mit csinálnál, és mit tanulnál érte szivesen.

2018. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj el gyárba összeszerelő munkára.
2018. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát jártam szakközépbe. Informatika szakra. Mivel nehéz volt így először megbuktam 9.-be. Mondtam magamban:Nem adom fel. Aztán elkezdtem megint és olyan nehéz volt a programozás meg a többi hogy szintén megbuktam. Pedig tanultam higgyétek el. Nem voltam sose az az iskola kerülős gyerek. Mindig jó tanuló voltam. De hát ez van.
2018. aug. 9. 16:16
 9/20 anonim ***** válasza:

A kilences válaszolónak, aki még egy anonim oldalon sem képes felvállalni egy fiktív felhasználónevet:


Nem szoktam reagálni az agresszióra, nem látom értelmét, viszont a te modorod annyira faragatlan, hogy a fejlődésed érdekében válaszolok neked, pontokba szedve, hogy értsd.


1.Nincs jogod hozzá, hogy eldöntsd ki milyen válaszokat adhat, mert kozmikus szabad akaratomnál fogva, ami szuverén alapjoga minden élőlénynek, azt írok, mondok, és teszek, amit szeretnék.


2.Tévedés, hogy a megfelelő étrend nem befolyásolja a fittséget, minőségi létállapotot minőségi élelmiszerek támogatnak, a megfelelő arányban, ez tény.A válaszom célja az volt, hogy segítsek a kérdezőnek gyorsan hozzászokni a hirtelen, és komoly fizikai megterheléshez.


3.Soha életemben nem jártam még konditeremben, félig tanyán nőttem fel, nehéz fizikai munkán, éppen ezért tudom, hogy milyen az, illetve rendszeresen végzek ilyet szivesség/kötelesség gyanánt a szüleimnek.


4.Nem "kölyök", hanem 27 éves, felnőtt férfi vagyok.


5.Én egy szót sem írtam tömegnövelő szerekről, ezt te projektáltad az írásomba, én tömegnövelő étrendre céloztam, hogy a kérdező izmai jól reagáljanak a megterhelésre, és ne pusztuljon bele a munkába.


6.Köszönöm szépen, nagyon jól megélek, és terem nélkül is erős fizikumú vagyok, rendszeresen mozgok, kisgyermekkorom óta aktívan sportolok.


7.Szeretem a szalonnát.


Arra szeretném még felhívni a figyelmedet, hogy ez a mértékű verbális agresszió, ami most rajtam próbált csattanni egy pótcselekvés, valami problémád lehet gondolom, aminek nem az a megoldása, hogy másokon töltöd ki a belőle eredő haragot.


Légyszives hagyj békén.

2018. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Hát jártam szakközépbe. Informatika szakra. Mivel nehéz volt így először megbuktam 9.-be. Mondtam magamban:Nem adom fel. Aztán elkezdtem megint és olyan nehéz volt a programozás meg a többi hogy szintén megbuktam. Pedig tanultam higgyétek el. Nem voltam sose az az iskola kerülős gyerek. Mindig jó tanuló voltam. De hát ez van."


És valami más nincs kilátásban ami szóba jöhet?

2018. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!