Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Építkezésen, képesítés nélküli...

Építkezésen, képesítés nélküli fizikai munka jellemzően milyen órabért ér Budapest környékén?

Figyelt kérdés
Más irányú végzettségem van, és hétvégi munkának képzelném el. B jogsi, angol nyelv ami idevág.

2018. aug. 5. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ,mire vagy használható(már bocs hogy így írtam),tehát mennyit ér meg a munkád az adott vállalkozónak,cégnek.

Ha egy üres talicskával is elesel,akkor kb.4 Ft óránként.

Ha gyorsan és jól tudsz mondjuk ásni,lapátolni,rakodni,akkor nyilván többet.Jó segédmunkás szerintem kb.1000-1500 körül/óra kézhez ismervén a sok zsugori maszekot.

2018. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ha van valamilyen szakképesítésed, akkor megkaphatod azt az 1500ft/órát, ha nincs, akkor kb 1000ft/óra.

Én így dolgoztam. Pesten az 3. kerületben, az Erdőalja úton épp egy építkezéshez hasonló dolog folyik, és tudtommal nem nagyon van ember.

Segédmunkásnak bárki jó.

2018. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy ilyen építkezésen működhet az, h egyszerűen odamegyek és megkérdezem, vagy érdemesebb a hivatalos telefonszámukon keresztül érdeklődnöm?
2018. aug. 5. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok, ha èrdekel, akkor privátban megtudom adni a cèg számát.
2018. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!