Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki, melyiket választaná?...

Ki, melyiket választaná? Belemenni olyan kapcsolatokba - csak azért, mert nincs jobb - ami nem tetszik, mert konfliktusokkal teli, vagy egyedül maradni?

Figyelt kérdés
Belefutottunk olyan emberek társaságába, akiket nem neveznék jó szándékúnak, vagy barátinak. Eleinte minden jól ment, barátság, egymás segítése, összejövetelek, majd egyre több lett a konfliktus. Pletykálkodás, ármánykodás, kétszínűség, nagyképűség. Nekem a párommal nem tetszik, hogy a másik embert (nem vagyunk tökéletesek) annyira megítélik. Azt mondják erre, hogy mi túlságosan érzékenyek vagyunk. Az ember társas lény, és nem kell fennakadni mindenen. Azért az nem apróság, hogy a másik háta mögött gyűlölködve, utálkozva beszélnek, szembe meg úgy tesznek, mintha szeretnék egymást. Igazából úgy néz ki, hogy egymásra vannak utalva, mert a társasági életet szeretik ugyan, de a másik ember elfogadása mégsem megy.

2018. márc. 12. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha jól értem, akkor a pároddal jól kijöttök, csak a "baráti" társasággal van probléma..Akkor nélülük se lennétek magányosak, hiszen ott vagytok egymásnak. Normális barátok találására pedig mindig van esély, én semmiképpen se lennék ilyen rosszindulatu emberekkel, csak mert éppen nincs más.
2018. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha baráti kapcsolatra érted, építsd le,ne menj bele.


ha párkapcsolatra, akkor is hagyd.

2018. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most az egyedüllétre szavazok. Sokkal durvább problémáim voltak, mint neked és bent maradtam 3 évig egy nagyon rossz, bántalmazó kapcsolatban, úgyhogy valószínű menekülnék most a nehézségek elől.

Ha csak ennyi a problémád és van erőd, ezen lehet változtatni.

2018. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereket jobb leépíteni.Jobb egyedül mint rossz társaságban.Ha igénylitek a változatosságot,szeretnétek más emberekkel is találkozni eljárhattok pl.színházba vagy egyéb eseményekre,rendezvényekre az érdeklődési körötöktől függően.Ott jó eséllyel tudtok olyan emberekkel megismerkedni akikkel hasonló dolgok kötnek össze benneteket.
2018. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megköszönöm a hozzászólását. Igen, a válaszok megerősítettek abban, hogy jól döntöttünk, mert nem ér az egész annyit, hiszen közben és utána is csak a rossz érzések maradtak meg leginkább.
2018. márc. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!