Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon hiányzik a gyerekkorom....

Nagyon hiányzik a gyerekkorom. Sokszor vagyok depis nyár végén, mert hiányzik az iskola/óvoda, amikor még játszhattam és tehettem amit szerettem. Útálok felnőtt lenni. Mit tegyek? 23f

Figyelt kérdés
Én még ma is szívesen lógnék a játszótéren, vagy néznék mesét, vagy legoznék, videó játékoznék, és csinálnám azokat amiket gyerekként. imádtam új dolgokat megtanulni, most meg egy monoton szar életet kell éljek, a jövendőbelim nem engedi hogy mesét nézzek vagy játsszak, a tudtomra adta hogy beteges és igaza is lehet. Apukámmal beszélgettem erről ő is egyetértett a jövendőbelimmel. Nem tudom mit tegyek, szeretem a barátnőm és teljes szívemmel meg akarok felelni de ilyenkor rám tőr ez a iszonyat depresszió, a múltba kapaszkodás, lehet infantilis is vagyok... sőt, biztos.... de el fogom venni feleségül és családot alapítok, de mégis nem tudom mit tegyek ezzel a depresszióval. Talán kéne rá valami gyógyszer? Lehet apámmal beszélni kéne, hogy beszéljen a pszichiáter ismerősével, hogy írjon fel valamit? Jó orvos, segített, amikor 14 évesen bizonytalan voltam a szexuális orientációmban, és kikacsintgattam másfelé, de szerencsére az elmúlt.
2018. aug. 11. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"néznék mesét, vagy legoznék, videó játékoznék,"

Ezeket nyugodtan csinálhatod felnőttként, az apáddal és barátnőddel van a baj. Az utóbbival szakítanék.

2018. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
normális életet szeretnék és sok éves vívódás után rájöttem hogy ez az egyetlen út, és ő hozzám jön feleségül. lehet ez is kicsit felkavart, nagy változás, meg fiatal vagyok, de nem szakíthatok vele. Félek sosem találok mást és egyedül maradok, vagy "elkorcsosulok" ahogy apám mondaná.
2018. aug. 11. 23:45
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
A barátnőd még nem érzi magát eléggé felnőttnek, azért fontos számára, hogy ne végezzen senki körülötte "gyerekes" dolgokat. Olyan ez, mint amikor egy óvodás nem akar délután aludni, mert az dedós. Én már 46 vagyok, és teljesen bele tudok feledkezni olyan dolgokba, amiket alapból gyerekek szoktak csinálni. A határidőnaplómat például imádom matricákkal és színezéssel díszíteni. És a mesefilmeket is nagyon szeretem. Meg puzzle-t is szívesen rakok ki. A baráti körben rendszeresen társasjátékozunk.
2018. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem nézhetnél meséket, vagy legózhatnál és videójátékozhatnál? Gondolom nem ezekkel akarod tölteni a hátralévő életedet. Óriási gyógyító ereje van, ha felhozzuk magunkban a gyerekkori szabad énünket! És még játszótérre is kimehetsz, egy-kettőt lecsúszni, vagy hintázni! Gondolom nem homokozni akarsz kislapáttal :), bár végül is miért ne? Nevess sokat és ne foglalkozz azzal, ki mit mond, vagy gondol!
2018. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet ezt így leírni, kimondani nagyon egyszerű, nekem ez kb a végét jelentené aki vagyok.
2018. aug. 11. 23:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ki vagy? Még csak 23 éves vagy! Tudod, hogy 40 éves korodig még mennyi változáson fogsz átmenni (kellene)?

Akkor járj el túrázni, mássz, csússz engedd el magad! Így csak a saját ellenséged maradsz!

2018. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gyermekeiddel is újra élheted majd, csak ne legyen az a vége, hogy minden játékban lenyomod őket vagy hamarabb akarsz valamit kiprobálni mint a kölök...

Hát én nem venném el...

2018. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jó, lehet iagzatok van, de nekem muszáj megnősülnöm. elhatároztam. és a család is kilenne ha nem tenném és a barátnőm is, meg az ő családja is. rengeteg energiát öltem bele ebbe a kapcsolatba. apa meg sok pénzt a pszichiáterre hogy ez összejöhessen nekem.
2018. aug. 12. 00:02
 9/13 anonim ***** válasza:

A lany ismerosom pont olyan mint a baratnod es a baratja pedig mint te, csak annyi, hogy o jatszik is meg figurakat vesz meg minden ilyesmi. A baratnom nem szereti... meg eleg gyakran veszekedtek emiat. Most mar egyaltalan nem jatszhat. Bar nem tudom meddig fogja birni a fiu :|| ( o nem csak videojatekozna vagy legozna, hanem inkabb jatekfuggo vagy telon jatszik vagy pc akarmi csak jatszon valamit ). Szoval a ti helyzetetekben nem ertem miert nem jatszhatnal, mivel nem vagy fuggo...

En a baratommal szoktam jatszani mindenfele online jatekot fortnite barmi amikor van idonk, probalhatnal te is jatszani a baratnoddel mikor van szabad idotok.

A lany ismerosom is probalt jatszani a baratjaval eleinte, de vegul nem jott ossze... de lehet nalatok mashogy lenne.

2018. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Miss Endzsi ***** válasza:

Néha én is nézek mesétfőleg így nyár vége fele. Ilyenkor érzem úgy igazán az idő múlását. Megijeszt persze, olyan szintű pánik tud rám törni elvétve, hogy el se akarom hinni olyankor, hogy ez a valóság, és nem is igazán érzem annak. Töltsd meg a minden napjaidat célokkal, tervezz, mozogj sokat. A mozgás nagyon le köti a szervezetet, tele dopaminnal. Én nem tartom magam túlzottan gyerekesnek, de van, hogy végighallgatom a hupikék törpikés kazettámat, alárendelődöm a barátomnak kislány szerepbe. Számítógépen játszani minden nap szoktma kicsit, néhanapján pedig sokat. A videójáték pedig bizonyos szintig nagyon is egészséges az új kutatások alapján. Növeeli a koncentrációt, meg miegymást. Linkelek neked videót is hozzá:

Valamiért nem ad hozzá linket, írd be így:

Your brain on video games | Daphne Bavelier

2018. aug. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!