Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet most velem?

Mi lehet most velem?

Figyelt kérdés

Egy ideje sok bennem a gyülölet és a hatalomvágy , ráadásul nincsenek erzelmeim sem , ezt ugy értem hogy nem erdekel semmi nem figyelek semmire es nem lep meg semmi akarmi tortenik nem jon elö erzelmi emócio!

Nemtudok szerelmes lenni nemtudok empatikus lenni nem tudok könyörületes lenni sem segítökész es meg sorolhatnàm...???



2018. aug. 13. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy nagyon nehéz helyzet (és egy értelmes bevezetés, mindegy). Ami nagyon jó, hogy érzed a hiányát és tudod, hogy kellene, hogy legyen. Ez egy remek dolog. Esetleg meg kellene próbálnod beszélni erről azokkal, akikben megbízol, vagy egy pszichológussal. Valamilyen különös okból kifolyólag "ciki" segítséget kérni, holott pontosan az a munkájuk, hogy segítsenek az embereknek feldolgozni a helyzetüket és az érzéseiket, mert kicsit elakadtak.


Remélem sikerül valamilyen megoldást találnod :)

2018. aug. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Kamukérdés szagot érzek, de amit leírtál az egyértelműen pszichopátia.
2018. aug. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azelőtt volt, akkor szerintem nincs semmi gond, egyszerűen csak a külső hatásoktól "kiégtél". Amikor nekem jön elő hasonló életszakaszom, akkor tudom, hogy eljött a pihenés ideje.

A pihenés nekem pedig az, ha egy, vagy inkább két hétre elutazhatok valahova egyedül. A semmi közepére, ahol csak én vagyok, magammal. Kipihenhetem a fáradalmakat, összerakhatom a gondolataimat, kiszellőztethetem a fejemet és újra visszanyerhetem önmagam.

Ezután pedig szükséges a napi feszültség levezetés szerintem, hogy ne gyűljön fel olyan szinten, ami ezt az érzést kiválthatja belőlem.

2018. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régebben hogy érezted magad? Mi váltotta ezt ki? Lehet, hogy csak depressziós lettél valamitől. Pihenned kellene, szép tájakat meglátogatni, de országon belül. Menj el egy-két hétre a Balaton-felvidékre. Ott olyan béke és nyugalom van, hogy helyrebillen a lelked. És helyrebillen majd akkor is, ha egyszer váratlanul - amikor nem is gondolsz rá - összeakadsz valakivel, akibe bele tudsz szeretni. Addig meg azért a kötelességeidet ne hanyagold el! Ha még tanulsz, akkor azt, ha dolgozol, akkor azt.
2018. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pajzsmirigy-alulműködésed van? Ez is olyan tüneteket produkál, mintha depressziós lennél. Egy vérvételből meg lehet állapítani, kérd meg a körzeti orvosodat, hogy nézesse meg.
2018. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!