Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nem tudom...

Miért van az, hogy nem tudom elfogadni, ha valaki vonzónak tart?

Figyelt kérdés
Ha valaki flörtöl velem, bókol, teljesen kiakadok, hogy húzza az agyam és direkt sértésből mondja, mert úgysem igaz. Képtelen vagyok arra gondolni, hogy komolyan mondja az illető, lehetetlennek érzem.
2018. aug. 13. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem szereted magadat?
2018. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Önbecsüléseddel van a nagy baj. Itt a kérdés mitöl alakult ki, mit kaptál gyerekorodban, hogy a béka feneke alatt érzed magadat.
2018. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne ezzel semmi baj, ha nem volnal kiahitu. De akkor en mit szoljak? Szeonek es csinosnak erzem magam, meg sem bokol senki! Haha. :) Bar nem baj, igy tudok figyelni a fontosabb dolgokra az eletben. :)
2018. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért van ez, mert nagy a távolság köztetek, nem ismered úgy az illetőt.
2018. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a dal sokat segített, minden mondata fontos:

https://www.youtube.com/watch?v=WA8j_b5WTys

2018. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert az gondolod azzal az emberrel nincs minden rendben akinek te tetszel.
2018. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!