Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párom miért nem tudja elfogadn...

Párom miért nem tudja elfogadni a korát?

Figyelt kérdés

44 éves férfi, és úgy viselkedik mint egy kamasz.

Velem nem jön sehova, most kitalálta hogy, menjünk el valahova együtt a gyerekekkel.

Mi ketten sehova nem megyünk. Csak annyit mondtam neki, hogy kérdezze meg a fiatalokat hova menjünk, erre olyan mérges lett, hogy én kötekszek, fogta magűt beült a kocsiba és elment. Gondolom ment csajozni.


Ez elmúlik a férfiaknál? Hogy kezeljem ezt a helyzetet?



2018. aug. 5. 10:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem múlik el a férfiaknál. Belépett a pánik korszak.

Igen, vagy a haverjaihoz, vagy csajozni ment, vagy mindkettő.

Ideje tisztáznotok, hogy hogyan is álltok egymással, mi a valós baja, veled mi a baja.

2018. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

Az csak egy dolog, hogy beállt a változó korszak, a klim ax (férfiaknál is van).

Viszont az a másik fele, hogy nem elég erős és tartalmas a kapcsolatotok. A szokásos, hogy mire felnőnek a gyerekek, a kapcsolat kiürül, valahol elvész az intimitás, a szövetség, a barátság. Szoktatok-e csak ketten beszélgetni? Megpuszil-e, amikor hazajön? Az érintés, simogatás, gyengédség, sőt a szex megvan-e? Családi ünnepeken is lelép-e, vagy mintegy kívülről szemléli-e a történteket? Törődik-e a gyerekekkel, beszélget, játszik-e velük, viszi-e őket néha csak ő programokra?

Mindenesetre nem jól jel ez a jelenet, mert hogy most szabadulni akar a kötelékekből, az szinte biztos.

2018. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nincs köztünk már ilyen kapcsolat,ezzel tisztában vagyok.

Meg puszil-e? Igen multkor úgy jött haza,hogy a homlokomra adott puszit, mint egy h..lye gyereknek.

Azóta nincs puszi.

Elötte volt,hogy úgy ment dolgozni, hogy megcsokolt, este kiszivott nyakkal jött haza.


Na ezekből nem kérek.


Igazából nálam sokkal igénytelenebb, elhizottabb nökről is beszélek. Mindegy ki...


Nem valószinű hogy sokáig leszünk együtt, ezért kérdeztem csak annyit hogy elmúlik e valaha.

2018. aug. 5. 10:31
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

Tudod mit, szerintem is kötekedtél vele. ABból gondolom, hogy ezt írtad: Gondolom ment csajozni.

Ilyen nő mellől én is csajozni mennék, pedig monogám típus vagyok.

2018. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1-es,tudom velem mi a baja.

Az hogy én vagyok, minden.

Ha ülök az, ha állok akkor az, ha barna hosszú a hajam akkor miért nem rövid szőke, hogy miért így hajolok le amikor Ő nem így csinálja:)

Soroljam még?

2018. aug. 5. 10:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak már semmi értelme.
2018. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

4.es, a helyzet az,hogy itt vannak a nagykamasz felnött gyerekek barátai, barátnői.

Nem én találtam ki hogy, menjünk valahova, hanem ő.

Én itt nem sok helyet ismerek azért válaszoltam ezt.


Hogy csajozik e ???


VAgy 1 éve mentünk egy kertészetbe és azt mondja nekem, hogy "megmutassam hogy kell felszedni valakit?"

És akkor nem csajozik????:)))))

2018. aug. 5. 10:39
 8/20 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nagyon agressziv.
2018. aug. 5. 10:44
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szent isten,akkor miért vagy még vele?A kiszívott nyakra rákérdeztél???
2018. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
igen, a gallér dörzsölte ki:)))
2018. aug. 5. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!