Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanuljam meg elfogadni...

Hogyan tanuljam meg elfogadni a testem?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért mi a baj vele?
2018. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Narancsbor!!!!!!!
2018. jún. 25. 14:48
 3/16 anonim ***** válasza:

Leszarom tabletta sokat segít.


Meg nekem az is jó, hogy balatoni srác vagyok, így sosem okozott gondot megmutatni magam, mert itt ugye nyáron természetes, hogy az ember félmeztelenül rohangál. Szóval járj strandra, mozdulj ki a komfortzónádból!

2018. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Isten ments,hogy strandra menjek!!!! :)
2018. jún. 25. 15:01
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Narancsbőrön lehet segíteni a testsúlycsökkentéssel.
2018. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bőrápolás , masszázsok , kímélő étrend diéta , mozgás , úszás .
2018. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Márpedig ha el akarod fogadni magad, akkor ahhoz ki kell mozdulnod a komfortzónádból! Nincs más lehetőség. Ha nem strand, akkor csak annyi, hogy olyan szoknyát vegyél fel vagy rövidnadrágot vagy dresszt, amit amúgy szívesen felvennél, csak a narancsbőr akadályoz benne.

Meg kell tanítanod magadnak, hogy nem teheted függővé az életedet mások (nem létező) véleményétől.

2018. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pedig ha kimennél a strandra, érdekes dolgokat látnál. Azt hiszed mindenki tökéletes? Á, dehogy. Csak ők nem foglalkoznak vele, mint te.
2018. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyszer terd follottig ero szoknyat vettem felharisnya nelkul,vekony voltam s vadlim nem narancsboros.Annyira rosszul ereztem magam,hogy taxival voltam kepes haza menni.
2018. jún. 25. 15:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj drága, a legtöbb ember fáradt, ideges, nyűgös és az élete tele van problémákkal. Szerinted bármennyire is érdekli őket, hogy narancsbőrös a combod? Hidd el, leszarjuk!
2018. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!