Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokat gyűjtöttem. Vettem...

Sokat gyűjtöttem. Vettem magamnak egy S mercit. Azóta észrevettem, hogy az emberek furcsán néznek rám. Miért?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 07:48
1 2
 11/13 veterán vas ***** válasza:

Autóvezetés közben talán nem az lenne a legfontosabb, hogy az emberek tekintetét elemezd.


Apropó, milyen az, amikor az emberek furcsán néznek? :O

2018. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem vezetés közben, hanem mondjuk amikor a srácokkal unatkozunk és támasztjuk az autó oldalát
2018. aug. 15. 16:09
 13/13 veterán vas ***** válasza:

Bizonyára azokra a nagyfiúkra gondolsz, akik szombat délután, a Tesco parkolóban támasztják az autójuk (apuci autója) oldalát, egyik kezükben cigi, másikban energiaital. Unott képpel fikázzák a 2 liter alatti és 20 évnél öregebb autókat(astrákat, swifteket, corsákat) Ti vagytok a felmagasztosult "prémium kategóriás" tulajdonosok, aki az ezerszer hallott autós-történetekkel szórakoztatják magatokat, és a hozzátok csapódó tinicsajokat.


Hidd el, senki sem néz furcsán.

Csupán Ti hiszitek, vagy legalább is szeretnétek azt hinni, hogy valami csuda nagy látványosság vagytok. ;)

2018. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!