Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is úgy látja, hogy a 2000...

Más is úgy látja, hogy a 2000 után született gyerekek/emberek öszességében véve lelkileg erősebbek, mint az 1980 és 2000 között születettek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 19:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
Én ennek pont, hogy az ellenkezőjét látom.
2018. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, egyáltalán nem ezt látni, ahogyan viselkedik egynéhány nemhogy idegennel, de a szüleivel...
2018. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ellenkezőleg...
2018. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pont 2000-ben születtem és lelkileg nagyon gyenge vagyok. Eléggé különbözöm a korosztályomtól.
2018. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%

#7-est le lehet pontozni, de jól látja.

A 2000 utáni csemeték burokban lettek nevelve, túlzásba estek az elkényeztetésükkel, emellett a seggük alá raktak szinte mindent. Amit elértek, sok esetben csak a szülő által, viszont ha egyedül kell szembenézniük egy helyzettel, csak bámulnak, semmi problémamegoldó képességük nincs ahhoz képest, hogy a kezükben van a világ teljes tudása.

Ez már sajnos nagyon szélsőséges irányzatokat is szült, pl amerikában az, hogy nem kötelező megvitatni a dolgokat, hanem elég kifejezni a nemtetszést, bedurcizni, és várni azt, hogy ezt fogadják el. Ki tudja mikor jut el hozzánk ez a nagyszerű hozzáállás.

2018. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Én úgy látom magam körül, hogy a legtöbb mai 15 éves lány olyan érett, vagy akár még érettebb (nem kinézetre gondolok), mint én 18 évesen voltam, vagy mint egy lány aki ugyan akkor volt 18 éves mint én.
2018. aug. 14. 21:44
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

Én azt látom és hallom, hogy nárcisztikus exhibicionista az új digitális bennszülött generáció, kevés tiszteletet adnak és alig képesek empátiára.

'90-es vagyok és az általános iskolás tanáraink visszasírnak minket, az osztályfőnököm szerint mi voltunk az utolsó rendes évfolyam. Lehet, hogy erősek, de ez nem kompetenciában vagy pozitív tulajdonságokban nyilvánul meg, hanem hajsprében, bokavillogtatásban, 1 bites "zene" üvöltetésben, szelfizésben és végtelen ignoranciában, lekezelésben.

2018. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 acelsziv ***** válasza:
89%
Igeeen. Ezért rinyál itt egy rakat lelki nyomorék mert olyan erősek. Yeah.
2018. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Az itteni "lelki nyomorékoknak szerintem nagyobb része született 2000 előtt mint után. Az 1980-2000 közötti generáció az Y vagy ezredfordulós generáció (angolul millenials, a legjobban szidott generáció a baby boomer-ök mellett), a 2000 utáni pedig a Z generáció, ha ez segít valamit.
2018. aug. 15. 01:59
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 21 éves volnék, alám semmit se raktak 16 éves korom óta dolgozom iskolák mellett

és az én korosztályom hát maradjunka 20-30-ig most

a mai 45-55-ös szülőktől származik avagy a rendszerváltás előtt és után is megélt doglokkal a hátuk mögött nőttek fel. Pl édesanyám 18 volt rendszerváltáskor előtte meg volt mindenük (avagy a közlétjó) és utána olyan szegények voltak mint atemplom egere eléggé megsinylődték.

De ez a korosztály a 45-55 megsérült és a mi 20-30-as korosztályunk szívta meg az ő sérelmükből származó rossz nevelést. Sajnos mi küzdöttünk több alkoholista (többekközt én is) szülővel és olyan szülőkkel akik nem hogy a gyermeküknek jobbat akartak volna mint a mik neki volt...hanem kiélték rajutk agresszivan a gyermekkori fiatalkori sérelmeiket.

Én merem állítani a mi korosztályunk a combosabb...unokahugom tini korosztálya nagyon papír.... mint a kis pillecukrok szerintem sírva fakadnának ha egyszer felemelnék velük szemben a hangot munkahelyen,otthon vagy bárhol ...

2018. aug. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!