Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is úgy látja, hogy a 2000...

Más is úgy látja, hogy a 2000 után született gyerekek/emberek öszességében véve lelkileg erősebbek, mint az 1980 és 2000 között születettek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 19:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Semmivel, semmiben sem erősebbek, ismereteik is elmaradnak,de ebben nem csak ők a hibásak.

Sajnos...

2020. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kivételek nyilván vannak de amit tapasztalok:

- ráhagyó módon történő "nevelés"=nem nevelés, soha semmit nem beszélnek meg velük, a nevelés max annyi hogy "mit csinálsz?" "miért csinálod?" "fejezd be".

- örülnek ha elvan a gyerek a gép/TV/játék/bármi előtt, azt se tudják mit játszik, mit néz a neten de nem is érdekli őket

- lájk-függő önértékelés, lájkvadászat, instakövető-vadászat és az ebből következő frusztrációk: "gáz hogy ezt csak ennyien lájkolták, amikor bezzeg a X rakta ki akkor meg sokkal többen" stb

- színvonaltalan zenék hallgatása

- telefonba való zombulás közlekedés közben, buszon, mindenhol, élőbeni szituációktól való megijedés/lereagálni való nem tudás,

- fura, nem túl színvonalas zenék hallgatása

- fura frizura (tudom biztosan régen is fura volt a "tini-divat frizura) de ez tényleg az

2020. szept. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a régi időkben sokkal erősebbek voltak az emberek testileg is és lelkileg is.
2021. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

1980-ban születtem. Atyaég! De régi bútordarab vagyok.

Az van, hogy a "mai" fiatalokkal évezredek óta csak a baj van. :)


A nagyszüleim szemében, akik a 2. világháború idején voltak kamaszok, én egy hitvány, gyenge sz@r vagyok, vagy hát voltam, mert már nem élnek sajnos. Volt, hogy a nagyapám keréknyomból ivott eső vizet a front idején, nekem meg az a problémám, hogy épp milyen pizzát rendeljünk. Vacak alak vagyok 1980-as létemre.

Mások a korosztályok problémái, ennyi.

2023. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24 Teljesen igazad van. A generációs különbségek mindig kiütköznek.
2023. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!