Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok Détár Enikőről?

Ti mit gondoltok Détár Enikőről?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

Katasztrófa.. Az egész élete széthullott. Kár volt elcsesznie a családját, a férjét, a gyermekeit, az otthonát, egy másik pasi és az "önmegvalósítása"miatt.


A külseje is vagy 20 évvel tűnik idősebbnek mint a vele egykorúak.

2018. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ő cseszte el. A férje.
2018. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
2 A Détárnak volt előbb pasija és ő dobbantott otthonról, hátra hagyva a gyermekeit, mert ő "önmegvalósít".
2018. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt egy kilengése a Détárnak,de nem hagyott hátra senkit,azért ment külön kicsit hogy át tudja gondolni a dolgokat.Győzött a józan ész,visszament Rékasihoz.Akinek később a választásán nagyon meglepődtem,teljes mértékben unszimpi akivel együtt él.Détár mit tudott tenni ? Keresett ő is magának valakit.De ez a Péter nevezetű egyén csak amolyan pótlék szerintem,lehet szakítás szélén is állnak,szerintem még valahol a Rékasit szereti,nagyon elszúrták a házasságukat,pedig szerintem összeillettek.
2018. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Hihetetlen mód nem érdekel ,szóval semmit nem gondolok róla :D
2018. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Pikali Gerdával is összeillik a Rékasi, innen már úgysem lesz visszaút.
2018. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer láttam a Macskákban. A Sam Mitsegél-t énekelte egy másik színésznővel. Sajnos Macavity-nek énekelték a nevet, de ugye ez nem az ő hibájuk volt. Egyébként is nehéz lehet balettozva táncolni meg énekelni, ehhez a számhoz még székeket is használnak. Én ilyenkor mindig azon izgulok nehogy felboruljanak. Szóval nagyon ügyesek akik ilyeneket csinálnak élőben a színpadon. Engem nem szokott érdekelni a szereposztás, nem tudtam hogy benne lesz, de még macskaként is felismertem. Pedig akkor néztem harmadszorra, és akkoriban nem volt annyi pénzem, hogy jó helyre vegyek jegyet, elég messziről láttam. Kalapácsot is a hangjáról ismertem fel. :D Nem tudom pl. ki játszotta akkor Grizabellát, de az a nő valami csodálatos volt, meg is haltam 35 másodpercre attól ahogy kiállt és énekelt. Lehet emiatt az élmény miatt elfogult vagyok, de szerintem Détár Enikő is nagyszerű színésznő, én örültem, hogy láthattam játszani.
2018. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szép lába van, sajnálom, ami történt velük, pedig külsőre összeillettek.
2018. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmit.
2018. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már nagyon régóta nem nézek televíziót (működésképes emberi kapcsolataim lettek helyette!)


Ui: színházba pedig valószínű, hogy eljutok nem túl sokára ("kifogtam" időközben az Első Férj-jelöltet!) Már nem hittem el, hogy sikerülni fog valaha...

2018. nov. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!