Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megváltozni?

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nárcisztikus vagyok, legalább is hozom a jellegzetességeit. Bár ugye nem tartom magam annak, de ugye aki ebbe szenved másképp van bekötve. Amit itt olvastam kérdések, mindnél olyan válaszok voltak, hogy az ilyen embereket kerülni kell,ami nagyon elkeserített.

Szeretnék megváltozni, de segítség nélkül nem megy. Kihez fordulatok? Magán pszichológusra/pszichiáterre nincs jelenleg pénzem.



2018. aug. 16. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Előszőr ki kell derítened, hogy mi történt veled.Szerintem gyerekként történhetett veled valami, aminél a lelked agyon nagyon sérül (kb. mint a pszichopatáknál) Csak ezután indulj bárhová.


Utána, ha kiderült, akkor simán fel lehet göngyölíteni mindent, sokkal gyorsabban és a gyógyulásod az harmad ideig fog tartani, mint normál idővel.


Ez nem kerül pénzbe, csak időbe és sok emlék kutatásba önmagadban.


Több mint esélyes, hogy valaminek az elszenvedője voltál mind fizikailag, mint lelkileg.Amiről a szülők hallgatnak.

2018. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy az vagy? Miben nyilvànulnak meg ezek a jellegzetességek?
2018. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg ezt a nem túl vastag könyvet elkéne olvasnod:


[link]


Ami neten pdf-ben fent van az nem jó, mert egy halom dolog ki van benne hagyva, amint elnéztem.

2018. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*egy halom fontos dolog ki van benne hagyva,
2018. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt is olvasd el, és önmagadhoz kendőzetlenül légy őszinte:


[link]

2018. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 Különösen a sebezhető nárcisztikus részt javaslom szíves figyelmedbe, ami a 3. pontnál van
2018. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vedd azt alapul, hogy nem érthet egy ember mindenhez, nem tudhat mindent. Neked is van egy tudásod, amivel élsz, de annál többet te sem tudsz.

Minden ember úgy jó, ahogyan van: kinek ez-, kinek az a szépsége, hibája. Ezt kell elfogadni, illetve változtatni rajta, amit lehet.

A lényeg: senki sem tökéletes.

2018. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!