Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ilyen? Ennyit...

Miért vagyok ilyen? Ennyit számít az önbecsülésnek ha nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem nem megy úgy, van egy két középkorú nő ismerősöm, szerintük is a külsőm az ami megijeszti a nőket főleg a fiatalabbakat, nem mindenki bízik a sportos, jó arcú, jó dumájú emberekben. Volt egy csaj pár hónapja, nézegettük egymást, párszor beszélgettünk, ám beszállt a versenybe egy harmadik csávó is, tipikus kis modelles nyálas gyerek, bár korban Ő volt hozzá közelebb, mégis a szimpátia ellenére Őt választotta, hogy miért? Mert nem rosszarcú, nem a stricis megjelenés jön le róla, ergo megbízhatóbb, és a csaj ezáltal gondolja hogy jól választott.

Úgy hogy meg sem ismert igazán, és innentől jogos hogy minden ilyen nő számomra k***a?


2018. márc. 4. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Attól, hogy egy nő visszautasított, még nem k****a, ergo nem ismered a szavak jelentését. Ha nem tart megbízhatónak, akkor nem meglepő, hogy nem áll melléd, mégis miért tenné?

2. Egy csaj miatt nem kell így elreménytelenedni, de főképp nem lek***i minden nőt. Én is szingli voltam hosszú ideig, mégsem állítottam, hogy “minden pasi strici”.

2018. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a logikádat. K***va nő bárkivel hajlandó összejönni, miért lenne ilyen pont az a nő, aki megválogatja, hogy kivel áll össze?;)

Azt még megértem, ha lek***zol valakit, mert megcsalt, becsapott. A fenti storyban csak annyi a bajod, hogy visszautasítottak, hát istenem.. Én hamarabb k*rváznék le olyan valakit, aki beadja a derekát, gondolkodás nélkül.


Senkinek sem kötelező összejönnie veled, vagy bárkivel is. Remélem, hogy neked is idővel összejön a dolog és találsz valakit, de addig is nem kell hibáztatni senkit sem.

2018. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked ennyit.
2018. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!