Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagáljam le ezt a...

Hogyan reagáljam le ezt a dolgot? (Üzletvezető- Vevő)

Figyelt kérdés

Múlt héten tönkrement a telefonom szoftvere. Bevittem szerdán a helyi (kisváros) mobil üzletbe. Otthagytam úgy, hogy a tulaj (egyben üzletvezető) azt mondta, péntekre biztosan meglesz a javíttatás, még hosszú hétvége előtt. Cseretelefont nem tudott adni, nekem meg semmilyen másik nem volt az okostelefonom kívül.

Csütörtökön fent jártam a városban és beszaladtam megkérdezni, hogy péntek reggelre kész lesz-e, amiről szó is volt? Azt mondta ekkor, hogy akár már ma este is oda tudja adni, mert hozza a faterja haza Pestről. Beleéltem magam, de mondtam neki, hogy mivel más telómon nem tud elérni, mert nincs, akkor reggel bejövök érte, mielőtt elutazok hétvégére. Be is mentem, egy eladó volt bent (nő), aki nem találta sehol a telefonomat. Felhívta a tulajt, az meg közölte, hogy mégsem lett készen, átcsúszik jövőhétre a telefon megérkezése. Nagyon berágtam, de nem mutattam ki, csak megjegyeztem, hogy jól kicsesztek velem és, hogy tudnak-e adni valami telefont addig? Kaptam, de el eléggé gagyit, fényképezni sem lehet vele. Mindegy, több mint a semmi.


Ha kedden bemegyek, hogyan reagáljam le ezt? Ti mit tennétek?

Bocs a körítésért, de így talán érthetőbb a helyzetem.


2018. aug. 19. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Cég adatai? Cégjegyzék kivonat? Névjegykártya?


Nem igazán célravezető elsietni az Üzleti Jellegű találkozókat! (Nálam a mobiljavítás ebbe a kategóriába tartozik.)


Én inkább 3 hetet vártam, mire elvittem egy Szaküzletbe...

2018. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem lett volna egyszerübb és olcsobb ha magad csinálod meg a telefont, kosza szabad idődben?

amúgy nyugodtan panaszkodj csak, sokat nem ért vele max elkivánnak a ..... Nekik ez olyan mindegy h nem igaz, kész lesz egyszer kapják a pénzt és kész. Max ha jó fej a csoka ad kedvezményt vagy valami semmiséget ajándéknak álcázva.

Sokat nem tehetsz. Max h legközelebb nem oda viszed.

2018. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!