Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gazdagok vagy akinek több...

A gazdagok vagy akinek több pénze van az miért nézi le azt akinek nincs?

Figyelt kérdés
Erről mi a véleményetek? :(
2018. aug. 19. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez mindig is igy volt. Reges regen azok az emberek szamitottak akiknek sok penzuk volt. Gondolom ez benne maradt az emberek tudataban es igy ugy erzik egyes gazdagok hogy ok tobbek a masiknal. Bar azt tegyuk hozza hogy nem mindegyik ilyen.
2018. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez amúgy általánosítás, de abban egyetértek hogy sok ilyen gazdag van. A mi szomszédaink is gazdagok, többnek is képzelik magukat nálunk. Valószínűleg nincs elég intelligenciájuk az ilyeneknek ahhoz hogy másképp tegyenek :)
2018. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez általánosítás, nem mindegyik ilyen.
2018. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

a szegény meg a gazdagot nézi le..

a normális meg senkit :)

2018. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem tartom magam gazdagnak, de a felső jövedelmi decilisben benne vagyok. Nem állítom, hogy mindenki nevében válaszolok, ez csak a magánvéleményem.


Nem a szegényeket nézem le, hanem azokat, akik meg se próbálnak kitörni és mindent másoktól várnak. Akik sírnak, hogy kevés a segély meg alacsony a minimálbér, de meg sem próbálják képezni magukat, viszont a hat gyereket bevállalják, hadd tartsunk el még több embert. Akik nyafognak, hogy az állam nem ad ezt meg az állam nem ad azt, meg TB-t kell fizetni, meg miért nincs ez meg az ingyen, meg az önkormányzat nem ad semmit. Akik húsz évig laknak egy önkormányzati lakásban, úgy, hogy minimális lakbért kell fizetni, de ezt a húsz évet nem használják ki arra, hogy sajátra gyűjtsenek, ehelyett hisztiznek, hogy a lebontandó bérlakás helyett nekik másik JÁR. Egyáltalán, akiknek minden "jár", miközben téged az egész ellenzék azért oltogat, mert "csak" annyit fizetsz be SZJA-ba, mint a jelenlegi minimálbér, és emiatt kénytelenek a szegényebbek is részt venni a közteherviselésből. (És még csak nem is vagyok fideszes...) Ezekkel van a probléma, nem az önhibájukon kívül szegényekkel, őket sajnálom és ahol lehet, támogatom is.

2018. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, de majd ha gazdag leszek, elmondom.
2018. aug. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én gazdag vagyok mégis lenéznek a gazdagok.
2018. aug. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
5-össel egyetértek, plusz a hungarikumnak számító tanult tehetetlenség, mikor mindenki biztos lop, szop, csal, segget nyal, csak úgy lehet gazdag vagy jómódú.
2018. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem irigykedni kéne ,hanem tanulni kellett VOLNA és te is gazdag lennél......
2018. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Én gazdag vagyok, nem nézek le senkit, engem viszont lenéznek a szegények, és még utálnak is.
2018. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!