Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez beteges?

Szerintetek ez beteges?

Figyelt kérdés

Valamiért nagyon érzékeny vagyok evés közben a különböző szagokra, büdösben egyszerűen képtelen vagyok enni. Nemrég voltak nálunk idős rokonok és felfordult a gyomrom, amikor leültünk az asztalhoz enni és az egész étkezőt belengte az a jellegzetes öregember szag, alig ettem pár falatot a kajámból (azt is majdnem felöklendeztem), aztán közöltem, hogy nem vagyok éhes és amikor mindenki felállt, gyorsan felcsempésztem a szobámba a maradékomat és itt tudtam csak megenni, mert itt jó illat van :/

Meg szintén az egyik rokonunknál, aki nemrég nálunk volt, láttam, hogy köpköd néha beszéd közben és az egyik étkezésnél odarakták mellé a krumplipürét és pont arrafelé fordult, mert beszélt valakihez és elképzeltem, ahogy összeköpködi a krumplipürét és ezután már nem volt gusztusom többet enni belőle. Mondjuk kb. senkitől sem viselem el, hogy beszéljen hozzám evés közben, mert félek, hogy a nyála rámegy a kajámra. És ezután gondolom az se meglepő, hogy képtelen vagyok mások után enni, már a gondolattól is felfordul a gyomrom, hogy valaki más nyála a számba kerüljön..

Ez nagyon beteges? :/


2018. aug. 20. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogy beteges-e, de ha igen, akkor már ketten vagyunk. Én is utálom, ha csúnyán esznek körülöttem, meg evés közben csámcsogva beszélve köpködnek. Nagyon érzékeny vagyok a szagokra, nem is az, hogy evés közben, hanem mindig. Ha nagyon büdöset érzek simán hányok is. Fogalmam sincs, hogy ez mitől van.
2018. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ah, én is ilyen vagyok. Illetve nagy WC-zni sem tudok úgy, hogyha nincs teljesen csönd. Mármint pl ha a szomszédok hangosan beszélgetnek az udvarukon és behallatszódik, akkor inkább később megyek a WC-re.


A másik meg hogy egyedül sokkal jobban szeretek enni, valahogy felszabadultabbnak érzem magam.

2018. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Miért kell kiírni minden nyavalyátokat ? Ezek már nem rendes kérdések, az átlag intelligenciától már alacsonyan működnek a mátrixban. Csak panaszkodni tudtok hát mi légyen?
2018. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak "bogarai". Nekem is. Én is utálom ha valaki teli szájjal beszél, mert undorítónak tartom. Ahogy azt is ha valaki csámcsog, nyitott szájjal eszik, vagy rágózni is csak úgy tud ha látom a gégéjét. Én sem bírok elviselni sok szagot.
2018. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Értelmes ember nem eszik úgy mint egy disznó, nem köp le mindenkit a félig megrágott kajával.


Én a szagokat még elbírom, meg azt is, ha valaki evés közben gusztustalan dolgokról beszél. Na de az, amikor valaki velem szemben eszik, jól teletömi a száját kajával, aztán meg elkezd beszélni meg nyitott szájjal nevetni, akkor ott helyben elmegy az étvágyam. Mindenki undorodik valamitől, szerintem egyáltalán nem beteges.

2018. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik kollégám folyton zabál, minden órában. A munkaanyagokra is ráköpködi a morzsát. De nem lehet neki szólni, mert úgysincs igazunk, nagy pofája van, nem jó vele összeveszni. Persze, hogy az ember undorodik ezektől.

Mellesleg én sem tudok úgy elmenni wc re, ha pl valaki van nálunk, mert nem szeretem, ha még az is kihallatszik, hogy pisilek, nagywc re meg főleg nem. Sokszor van, hogy meg kell várnom, amíg elmegy a vendégünk. Nyilvános helyen sem szeretek elmenni, de ha már nagyon nagyon muszáj, akkor elmegyek.

2018. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, arra számítottam, hogy majd megkapom, túlságosan finnyás, tisztaságmániás vagyok, de ezek szerint nem is olyan fura:)
2018. aug. 21. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!