Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szomorú szeretnék lenni....

Szomorú szeretnék lenni. Mennyire beteges ez?

Figyelt kérdés
A fenti kérdésem mindent összefoglal... Egész életemben boldog voltam. Sohasem bántott senki, én voltam a cuki kislány, aki mindig boldog, sohasem fáradt. Egyszer összevesztem a legjobb barátnőmmel, akit mindennél jobban szerettem (mostanra már nem beszélünk) de nem voltam szomorú. Most a szeim folyton piszkálnak engem. Sírtam miatta de nem vagyok annyira szomorú, mint ahogyan egy normális ember szomorú lenne emiatt. Annyira de annyira hiányzik a szomorúság az életemből! Depresszióig vagy Anorexiáig, bármilyen betegségig szomorú akarok lenni. Tudom hogy sokan megadnának bármit egy olyan életért ami nekem van, hogy mindenki szeret (kérlek ne gondoljatok egoistának) és hogy ha van valami problémám akkor sem bánt... Ezért fáj hogy milyen beteges dolog után sóvárgom... De úgy érzem magam mint egy tökéletesre kifejlesztett robot. Sokszor kértem a barátaimat, hogy bántsanak meg valamivel, de sohasem tették. Ez mondjuk egyértelműen nem az ő hibájuk... Mit csináljak, hogy ez az érzés elmúljon? Vagy mit csináljak, hogy egyszer én is megtapasztalhassam annak az igazán betegségig tartó szomorúság ízét? Amikor az ember már az ételt és a társaságot sem kívánja... Tudom, hogy most mennyire idiótának tarthatnak páran, de kérlek csak az válaszoljon aki segíteni is akar...
2018. júl. 17. 19:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szüleim*
2018. júl. 17. 19:45
 2/11 anonim ***** válasza:

1 kérdés.Mennyi idős vagy?

Így 15 éves kölök fejemmel ez kissé fura elsőre de mindenképp jó dolog hogy érezni akarod a rosszat is.És szerintem nem beteges ez.Szerintem mások is vannak így hogy például van akinek bizonyos dolgok elsőre sikerülnek tökéletesen de meg akarják tudni milyen ha elcseszik

2018. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ertelek

Ha hiszel Istenben akkor segiteni fog.

De valoban nehez nem szomoruan...

A bojt sokat segit,erezni fogsz "fajdalmat" es szeemileg tisztelsz

Tudom tehetetlen erzes,amikor "nem erzel"

A nagy setak sokat segitenek,kozben tekints fel az egyre

A szomoru dalok is talan...

Tenyleg erdekes ez a dolog

2018. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg ezt szeretnéd, én szívesen porig alázlak... :D
2018. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az első kettő kommentet nagyon köszönöm. A harmadiknak meg hálás lennék :D
2018. júl. 17. 20:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem inkább arról van szó, hogy szeretnél egy igazi macsó férfit, aki időnként helyre tenne? Lehet, hogy már unod, hogy mindenki a tenyerén hordoz. :)
2018. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsanat a hibakert

#3as vagyok

2018. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán vágyom a szerelemre :/ Az ideálom is inkább egy nagyon okos, intelligens fiú lenne
2018. júl. 17. 20:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem találtam a mondatodban hibákat🤔 (hármas)
2018. júl. 17. 20:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg furcsa. Ha eljutnal odaig nem biztos, hogy elvezned amit erzel. Ha eddig nem igen erztel szomorusagot az nem veletlen volt. Te igy vagy beallitva. Lehet, hogy eljon az az ido, mikor lesz egy szomoru korszakod. Addig szerintem ne igazan keresd a szomorusagot, mert nem kizart, hogy olyanba botlasz amibe nem akarsz es nem tudsz kikeveredni belole. Ne akarj meghalni, az igazan szomoru.
2018. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!