Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mikor kezdett el nőni...

Nektek mikor kezdett el nőni az arcszőrzetetek?

Figyelt kérdés
18 vagyok és nekem úgy 2 éve van, de még nem teljes. Bajusz,nyak résznél is van kb mindenhol,a pajesznál,meg az államnál van. A bajuszom az állammal nem ér össze, hogy legyen egy körszakállam. Egyedül ahol nincs az a pofazsacskóm. Illetve a bal oldalt sokkal erősebb és több az arcszőrzetem , mint a jobb oldalt. Ez fog még változni? Nektek hogy alakult ki?

2018. aug. 21. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor összejöttem a barátommal olyan sima volt neki az arca mint egy babának...:D(17 volt) 20 éves korában egyik pillanatról a másikra olyan szőrős lett mindenütt az arca, hogy kb naponta borotválhatta volna... és ráadásul durva fekete szőr lett neki egyből. (Bocsi én lány vagyok, de azért válaszoltam)
2018. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írhatnak lányok is. Köszi a választ :)
2018. aug. 21. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:

17 évesen kezdődött el serkenni, és 19 éves koromra alakult ki a majdnem végleges forma, 21 éves koromtól még valamennyit itt ott változott de az már egyébként sem volt számottevő.

Akinek 20-23 éves korára nem nő ki közel mindenhol, utána már nem igazán érdemes várni rá, ismerősömnek alapvetően tömött jó formájú, mégis az arcánál a száj sarka felé ritkás, így neki a rövidebb fazon nem is annyira látványos.

2018. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14 éves voltam amikor megjelent a "cigánybajszom", és kb. 17 éves mire rendes bajszom / szakállam lett.


Ha az vigasztal már bőven felnőtt vagyok, de még mindig nem ér össze nekem se a szakállam meg bajszom. Ha hagynám megnőni, valahogy így néznék ki: [link]

Genetika, nem tudsz mit tenni.

2018. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 évesen
2018. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát nekem még most 18 évesen se igazán, bár most mintha elkezdett volna az állam:) sokat is hülyülünk ezzel baráti társaságban, h sima az arcom, és már csodájára járnak ha van 1 szál is vhol:D

De remélem majd változik

2018. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, írtad, hogy lányok is szóljanak hozza nyugodtan.

A páromnak volt ugyanilyen gondja, szintén nem tudott egy valamirevaló körszakállt növeszteni. Most, harmincnégy évesen sikerült, úgyhogy változhat a dolog még. Bár neki sose volt akkora szünet, mint a 4. hozzászólónak.

2018. aug. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!