Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?...

Miért ilyenek az emberek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy kiírok egy kérdést és egyből letámadnak? Mondom a legutóbbi, mai példát. Kiírtam, hogy hogy tudnám megszerezni a kiszemeltemet? Aztán írtam még pár infót csak a koromat és a nememet felejtettem el...Aztán letámadtak, hogy miért ilyen részletes? Elveszünk a sok infóban! Mi ez a sok háttérinfó? Mi vagy, fiú, lány vagy esetleg cserebogár?


5-ből 3 ilyen volt. 2 épkézláb válasz volt, a többi mind ilyen fujjogó, kifogásoló.


Szóval visszatérve, a kérdésem ez:Miért ilyenek az emberek?


Úi.:Remélem,így már jó... 😂



2018. aug. 22. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyár van.
2018. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így vezetik le a feszültségüket, vagy egyszerűen csak rosszindulatúak. Az anonimitás nagyban segít ebben.


Viszont vannak azok az esetek, ahol tényleg fontos lenne a nemed&korod kiírása. Így segíted a válaszadókat.

2018. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt anonim oszthatják az idegeneket mert a főnöküket és a családtagjaikat nem merik, vagy nem tudják. :( Én már hozzászoktam a cinikus sgfejekhez, sajnos muszáj...
2018. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 💕 2-esnek szólok... Véletlen elfelejtettem odaírni. Terveztem, hogy odaírom,csak mire a végére értem elfelejtettem...
2018. aug. 22. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!