Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy érjem el, hogy ne érezzem...

Hogy érjem el, hogy ne érezzem magam rosszul, mikor látom, hogy más rosszindulatú lánykák lenéznek, holott kevesebbek, mint én?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akit soha nem kedveltem, mert túl sokat képze magáról. Mindenhol olyan megjegyzései vannak, hogy ő milyen díva, milyen jó csaj, miegymás. Az utóbbi időben többször összefutok vele, viszont ahhoz képest, hogy ugye falun élünk, és rengetegen mondták már nekem, hogy nincs a faluba lány, akinek annyi ruhája lenne, mint nekem, ráadásul tényleg törekszem szép és stílusos ruhákat hordani, látom ezen a csajon, hogy annnyira lenézően bámul rám, holott másoktól pozitív visszajelzést kapok.

25N


2018. aug. 3. 11:20
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Amiért pedig ez tényleg rosszul esik, hogy ez a csaj se olyan, hogy huh minden nap más ruha van rajta, mivel összesen 5-6 ruhája van, amit egész nyáron nyúz. Akkor meg minek ez az egész? Én se nézek rá lenézően, mert engem nem érdekel ő a pár ruhájával.
2018. aug. 3. 11:22
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Hát ezen most besírtam... Attól kevesebb, mint te, hogy kevesebb ruhája van?


Tudod, az, hogy ki milyen jó csaj, akkor dől el, ha nincs rajta ruha.

2018. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan 25 évesen ilyenekkel foglalkozol? Ne már, ne foglalkozz más véleményével, amúgy is minden bizonnyal csak irigy.
2018. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem a ruháitól kevesebb, hanem a viselkedésétől, meg a tanulatlanságától.
2018. aug. 3. 11:37
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, az írásod alapján te is tanulatlannak tűnsz.

Egyébként hogy érd el, hogy ne érezd magad így? Találj értelmes hobbit, amiben kiemelkedő vagy, legyél sikeres a munkádban. Ezek jellemzőek rád?

2018. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hogyne lennék sikeres abban, amit csinálok. De túl maximalista vagyok.
2018. aug. 3. 11:43
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Szomorú, hogy 25 évesen ott tart az életed, hogy ilyen dolgok foglalkoztatnak.
2018. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Jezusom, szerinted de attol vagy jobb csaj hogy sok a ruhad?
2018. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Mi a szakmád? Mivel foglalkozol?
2018. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2%
Kérdező, nem jó helyen jársz, mint láthatod, itt is köcsögök vannak, a válaszok alapján.
2018. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!