Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szomorkdom egy olyan...

Miért szomorkdom egy olyan férfi miatt, aki meg se érdemel, ahelyett, hogy elfelejteném?

Figyelt kérdés
Ezer más férfi rohangál, ezer más férfi van, aki akar engem, nekem mégis pont ez az egy idióta kell. Borzasztóan felszínes, férfi létére szemöldökét szedeti, szoliba jár, mindehova, hogy jól nézzen ki. Engem zavar, hogy csak a külsejével foglalkozik, és sokszor tényleg úgy érzem, hogy nem is érdemelne meg engem, mégis nekem ő kell. Erről persze ő nem tud, látni is alig látjuk egymást.
2018. aug. 23. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, beszélgess minél többet mindenféle férfival és akkor finomodik majd az ízlésed.
2018. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Azért foglalkozik ennyit magával, mert mindenkinek megakar felelni, ami lehetetlen. Lehet van valami lelki ok a háttérben. Lehet, ha megkapná tőled a figyelmet, elismerést, amire áhitozik, veled maradna. De te is átvered, taktikázol, mert azt hiszed,így vonzóbb leszel számára.
2018. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmességed miatt. Ilyenkor gondolj arra, hogy senki nem fog értékelni vagy megbecsülni, amíg te nem tudod saját magadat tisztelni. Ne maradj benne egy olyan ábrándban, ahol csak csendes és önmarcangoló néző vagy. Kapaszkodsz ebbe a majomba, mert hiányzik a szeretet. Miközben tudod, hogy egyáltalán nem illene hozzád. Hol itt a logika? Fuck feelings.
2018. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek csak olyan kamaszos vágyakozások, lényegében kellemes (bár némiképp fájó) érzés, de az ember majd jó érzéssel gondol vissza rá, ha átesett rajta. A vágyakozások jelentős részében éppen az a szép és jó, hogy nem teljesülnek be, mert akkor jönne a pokol a maga valóságában.
2018. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert csak a külső számít neked, azért akarsz egy ilyen metroszexuális férfit.
2018. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kritizálhatod, de ha ilyen pasira buksz, akkor az valahol téged is minősít szerintem.. Tulajdonképpen mit kedveltél meg benne a felsorolt negatívumokon kívül???
2018. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert csak a külső számit nekem? Pont most mondom, hogy mennyire zavar. A második legjobban zavaró dolog pedig az, hogy nem képes normális kapcsolatot kialakítani. Lassan 8 éve érdekel, 3 éve van valakije, de nem olyan kapcsolatban élnek, mint mások, együtt járnak kirándulni, együtt járnak szolizni meg mindenhova, hancúroznak, viszont nem szeretik egymást, olyanok, mintha 2 ismerős lennének. Egyszer láttam, amint megfogta a csaj kezét, hát mit is mondjak, eléggé feszengtek. Kell neki egy jó nő, de csak azért, hogy villogjon vele, szeretni nem szereti.
2018. aug. 23. 09:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Amikor megismertem normális volt, foglalkozott magával, de nem ilyen durván. Aranyos volt, láttam, hogy mindenkivel beszél, barátságos és olyan pozitív kisugárzása volt, mint senkinek. Aztán megváltozott, gyúrni járt, szoliba, meg ilyesmi, és megtudtam róla, hogy szereti a nőket kihasználni. Szívem mélyén mindig reménykedtem, hogy nem ilyen, de sajnos az. Normális, értelmes nőkkel nem tud kapcsolatot kialakítani, csak 18-20 évesekkel, viszont ő lassan 37 lesz, és ez megint ez negatívum.
2018. aug. 23. 09:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ember mikor meglát, megismer egy olyan férfit, akihez közel tudna lelkileg kerülni, de azt a férfit uralja egy bizonyos dolog( jelen esetben a test imádása, bálványozása) sajnálja lelkében. Mert ha nem lenne ez az uralom az életében, pont tökéletes lehetne neked, mert szinte minden másban megfelelne neked.. Szerintem ezt érzed.


És igen, ez szomorúsággal tölti el az embert, mert lelkében érzi, hogy az adott illető sokkal több is lehetne, mint ember, mint amilyen életet él most, az őt leuraló nem evilági erők mögött.

2018. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!