Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szeressem meg magam?

Hogyan szeressem meg magam?

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe. Egész nyáron próbáltam lefogyni, szinte minden reggel futottam, mellette napi 5-6x edzettem, mert sportoló vagyok, 1200 kalóriát ettem, de semmi sem ment le. Pajzsmirigybeteg vagyok, de nem kaptam gyógyszert, pedig a THS-m a határértéken kívül volt. Most 700 kalória felé ettem néhány hétig, semmi változás, szóval feladtam. Félek, hogy ki leszek csúfolva és majd csak nekem nem lesz barátom, mert az összes osztálytársam egytől egyik vékony, én meg nem. 168 cm magas vagyok, 63 kg. 75 DD-s mellem van és ilyen homokóra-szerű alkatom van, de egyszerűen utálom, olyan undorítónak találom. Hogyan tovább?

2018. aug. 25. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Azért írtad ki a kérdést, hogy mindenki irigykedjen a D-s melledre ugye? Még írd oda a végére, hogy 177 ceni vagy!
2018. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Nekem vannak "ducibb" osztálytársaim, de egyiküket sem éri hátrány a sújfeleslegük miatt. Szóval ne aggódj nem ezen múlik.

17/L

2018. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem. Én 168 cm vagyok és 64 kiló, de én nem vagyok kövér, sőt, még chubby sem. Nem tudlak elképzelni. O.o
2018. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
igazán sajnálom de nem ír(hat)ok rád )8
2018. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Még heti 5-6 edzés is sok, nemhogy napi 😃

De persze most ezt így nem lehet, ha sportolsz.


Nagyon sokat függ, hogy mit eszel és mennyit. Sokszor keveset kell enni. Az felgyorsítja az anyagcserét, azaz segíti a fogyást.


Meg ugye... neten fent van minden


Edzésnek legalább 45 perc aerob típusú mozgás (szobabicikli pl)

De utána pihenőnap szintén fontos, mert ha minden nap csak terheled magad és terheled, akkor abból nem zsírégetés lesz, hanem izomvesztés!


Kutass neten, nézz utána tényleg, mert sok a tévhit, félreértés, mind edzéssel, mint étrenddel kapcsolatban. Egyes olimpikonok több, mint 10.000 kalóriát visznek be egy nap alatt a versnyszámok előtti időben, mégsem kövérek, sőt! Szálkásabbak, mint bárki...


Másrészt viszont 14-16-18 évesen lehet nem ennek kéne lennie az elsődlegesnek, hanem csak annak, hogy valóban egészséges legyen az étrended-életviteled 🤔

Amíg komoly fejlődésben van a test...

2018. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szóval kis adagokat, napi 4-5-szöri étkezésként
2018. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszi a segítségeket. c:

[link]



[link]


remélem behozza a képeket, annak a válaszolónak szánom, aki nem tudott elképzelni.

2018. aug. 25. 13:31
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem vagy kövér. Teljesen átlagos testalkatod van. Ennél nálunk sokkal dagadtabb lányok voltak az osztályban mégsem szekálta őket senki. Nincs mitől félnes. Szimplán csak testkép zavaros van. Csinos vagy, ha tudod tartani ezt a formádat később nagyon jó csajszi lesz belőled. Bár szerintem most is az vagy 😍 ne parázz, nem lesz gond :)
2018. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
És hol a DD-s mell? :D
2018. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Egyébként nem homokóra alakod van, hanem körte. De nincs ezzel semmi baj. Csak látszik rajtad, hogy sportolsz.

Tudom, nehéz, mikor egész nap a többi csajt hallgatod, akik 45-50 kilósan azon nyekeregnek, hogy milyen dagik és fogyniuk kéne, és milyen jó az etióp kisgyerekeknek, hogy olyan vékonyak.

De hidd el, nem attól lesz valaki egészséges és csinos, hogy 45 kiló alatt van, sőt. Pont, hogy a te életmódod és testsúlyod az, ami egészséges, hiába vagy pajzsmirigyes.

Ha undorítónak találod magad, az pedig mentális probléma, érdemes vele pszichológushoz fordulni. Még ha 70-80-90 kiló lennél, akkor sem szabadna utálnod magad.

Hidd el, neked előbb lesz barátod, mint a vékony csajok többségének. Nem a kilóktól függ, hanem az egész stílusodtól, kisugárzásodtól, személyiségedtől.

Ha ilyen sportos-szexi ruhákat hordasz, és amúgy is odafigyelsz magadra (ápolt haj, ápolt bőr, stb), akkor simán te leszel a legjobb csaj az egész suliban.

De a pasizásnál sokkal fontosabb lenne, hogy saját magaddal ki legyél békülve. Ha egész életedben azon stresszelsz, hogy mások mit gondolnak rólad, meg másoknak akarsz megfelelni, akkor nagyon meg fogod szívni.

1500 kalória legyen a minimum egyébként, annál kevesebbet ne egyél, az már éhezés.

2018. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!