Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt részed olyan emberben,...

Volt részed olyan emberben, aki "végletesen" gondolkodik? Esetleg te magadat ilyennek tartod? Hogy lehet kezelni ilyen embert?

Figyelt kérdés

Pl. Amikor az egyszer úgy érzi, hogy utál valakit/valamit, ellenszenvesen viszonyul hozzá, a másik pillanatban rájön (vicc nélkül), hogy mennyire kedveli/szereti.

Hogy létezhet az emberben ilyen érthetetlen 180 fokos fordulat? Csak én tartom abszurdnak? Mitől lesz ilyen valaki? Te hogy viszonyulnál hozzá, hogy kezelnéd?


2018. aug. 25. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem személyiségzavar miatt lehet ilyen valaki ergó agybeteg ergó nagyon sérült lelkileg..
2018. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze. Politikában rengetegen így vannak. Vagy csak az egyik vagy csak a másik megoldásban gondolkoznak. Csak az egyik párt jó minden hiba nélkül, a másik szájából meg minden aljasság.
2018. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Csak egy Sith tárgyal végletekben.
2018. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul velem is...
2018. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen embert és bizonyos esetekben sajnos én is ilyen vagyok... Az önbizalomhiány, kellő törődés hiánya a táptalaja, nem ide véve a mentális betegségeket. Az "utálom" fázisnál az szokott lenni a baj, hogy nem kap elég figyelmet az illető, nem az történik, amit ő akar. Ha fontos neked a személy, próbálj higgadt maradni és biztosítani arról, hogy mellette állsz, de ne hagyd, hogy manipuláljon. Sokan azért is játsszák ezt a játékot, mert el akarnak valamit érni vele és szó szerint harcolnak a figyelemért. Ne hagyd, hogy leszívja az energiáid!
2018. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régen ilyen voltam, de így nem lehet boldognak lenni, úgyhogy változtattam
2018. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyan változtattál, vagy hogyan próbáltál igazodni a zavaros érzésekhez? Megpróbáltál általában szeretetteljesebben viszonyulni, vagy elutasítóbb lenni a dolgokkal?
2018. aug. 25. 16:38
 8/9 A kérdező kommentje:
#6
2018. aug. 25. 16:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Miután engem folyamatosan zsaroltak, példák


Ha nem érek rá, elkönyveli hogy szorakozom vele

Ha nem irok vissza egy orán belül, elhord mindennek

Ha nem veszem fel a telefont véletlen akkor szerinte direkt


Állandoan azzal jön akkor szakitsunk legyen vége, miközben en semmi olyat nem tettem amiert igy kellene dühöngenie


Egy ideig probaltam megértetni vele hogy wc n is vagyok, dolgozom is, es kényszernek sem akarom érezni hogy irnom KELL,es haggyon ezekkel békén, de csak addig tartott. Ujra es ujra bekattant.


Én meg belefáradtam és sértő is hogy magyarázatokra kényszerít vallat mint egy rendőr miközben semmi rosszat nem tettem.


A vége az lett hogy tiltottam mindenhonnan. Azt hittem hiányozni fog, de meglepetésemre megkönnyebbültem hogy jé nem csipog a telefonom nem zaklat nem provokál nem ir nem idegesit.

Elmult a gyomoridegem is

2018. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!