Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki engem fenyeget...

Ha valaki engem fenyeget akkor mit akar elérni vele?

Figyelt kérdés
Sose értettem ezt a fenyegetést. Öléssel fenyeget meg feljelentéssel. Egy idő után meguntam és letiltottam. Mit ér el vele? Mi ennek a lelki oka?
2018. aug. 25. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
el akar érni nálad valami reakciót.
2018. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Uralkodni akar rajtad, ártani neked, és erősen próbálkozik a rád olvasással. Hogy a félelem megtapadjon benned ill rajtad, mert azt hiszi, hogy akkor a további tevékenységét is, ami még szándékában áll rád tudja olvasni.


Ős régi ezós módszer.

2018. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

vannak ilyen egyedek, akiknek csak a pofája van meg, így próbál hatni más emberek lelki világára, hogy azt tegyék amit az ő érdekük digtál

pl tedd ezt vagy ez és ez lesz...

a baj azokkal van akik szólnak, hogy ezt kell tenned, de azok nem fenyegetőznek

indulj ki pl a maffiából, kapsz pár képet a gyerekedről, hogy "legközelebb elhozzuk mi az oviból"

vagy eltörik kezed lábad, hogy "mi szóltunk"

de a többség tényleg csak anyi, hogy leírja, hogy ezt és ezt tenné, de szemedbe semmit nem mer mondani

a billentyűzet mögül kényelmesen kiélheti magát bárki, főleg ehez hasonló névtelen fórumokon

az ide írók fele is saját véleményét vagy tanácsait való életben fel se merné válalni

2018. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2+ Viszont azzal vigyázz, hogy ha Igei alapon mond neked dolgot, az esélyes hogy feljebb valótól származik, és nem ezós módszer. Az prófécia, és akkor bajban vagy, ha Isten szelleméből beszél.


Lásd:


Elizeus- és Géházi történetét.


Elizeus próféta volt, Géházi meg az a szolga aki meglopta.

2018. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha minden előzetes figyelmeztetés nélkül tennének el láb alól, annak jobban örülnél? Egyébként a háborúk is így szoktak kezdődni. Először fenyegetik egymást, aztán támadnak. Fura is lenne, ha holnap megtámadnánk Romániát.
2018. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4+


[link]

2018. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindig Hercegnek gondolja magát és szokott török sorozatokat nézni amiben királyok illetve szolgák vannak. Betegesen elhiszi magáról hogy ő egy herceg. Bár ahogy hallottam róla pszichiátrián volt. Szóval lehetséges hogy mentálisan nem valami ép.
2018. aug. 25. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:

*Mindig Hercegnek gondolja magát


Na akkor kezet foghatunk:D Az enyém, meg boszorkánynak gondolja magát, mégis állandóan a főboszihoz rohangál:DD Az is volt bent..

2018. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Arany nyakláncokba jár,fullcap sapka,és imádja a gyűrűket. Aranyból vannak. Már ha tényleg igazat mondd. A barátnőit mindig megverte és így került be. Uralkodott rajtuk. Vagy mi.
2018. aug. 25. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!