Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Mi a véleményetek az olyan emberről (nő), aki beszélgetés közben nem a szemedbe néz, hanem a fejed mellett néz el, vagy máshova néz, még a szempilláját is rebegteti, mint egy kolibri madár a szárnyait?

Figyelt kérdés
Bocs, de nem tudtam másképp leírni, azt ahogyan viselkedett ez a nő. Nagyon zavaró volt vele beszélgetni.
2018. aug. 25. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
10: LOL :D
2018. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

Én ugyan így beszélek.

Simán szorongok. Ideges félek leszek és rossz háttérmiatt védekezö tartásba felhuzom a bállam és lehajtom a fejem ahogy elmegyek az illetőtől.

De alakulok mert ha hosszabb távon bedzélek a személlyel már tudok a szemébe nézni.

Tud néha kellemetlen lenni hogy az ajkakat nézem inkább s az sajnos szexuális utalás a testbeszédből...

De gyógyulóban vagyok :D két éve nem ért bántalmazás már és csak nyitottabb leszek idegenekhez uj munkatársakhoz, osztályhoz.

21/N

2018. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát, elég vegyes a válasz.

Senkit sem akarok bántani, csak feltettem egy kérdést és lehet, nem jól fogalmaztam.

Bocs érte, ha megbántottam valakit ezzel.

2018. aug. 26. 08:11
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne zavaró, elfogadnám, hogy ő ilyen. Én is hasonlóan önbizalom-hiányos vagyok.
2018. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

# 14-es Válaszoló!

Köszi a válaszod!

Én is így gondolom ahogyan Te! Úgy kel elfogadni, ahogyan van.

Legalább nem támadsz mint mások itt a fórumon.

A Többség rendesen válaszolt, és köszönöm is Nekik!

Lehet, hogy tényleg nagyon rossz megfogalmazásban írtam ki a kérdést, de már mindegy.

Ami megtörtént az megtörtént.

2018. aug. 27. 07:05
 16/16 anonim ***** válasza:

Lehet beképzelt, vagy éppen sunyiba stíröl egy fa..........szt mögötted



20/nő

2019. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!