Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem szép az értéktelen?

Aki nem szép az értéktelen?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 16:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan.. Valaki szerint nem vagy szép, valaki szerint viszont igen. A szépség nem ilyen fekete-fehér alapon működik, hogy szép vagy csúnya. Mindenkinek más az ízlése.. Az értéktelenségről pedig.. Egy igazán jó párkapcsolatban (és az életben általában) egy személyiség sokkal nagyobb értékkel bír, mint néhány külsőség.. Az ember értékét nem a külsőségek határozzák meg, arról már nem is beszélve, hogy a szépség múlandó... :)
2018. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez orbitális nagy butaság.

Még párkapcsolati téren is.

Eleve: mi az, hogy szép? Ki szerint? A szerelem messze több, mint holmi külsőség.

És miért gondolod, hogy te nem vagy szép?

2018. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
Igen! Az elet pont ezt bizonyitja nap mint nap! :D
2018. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Aminek kizárólag az a funkciója hogy szép legyen, az értéktelen, ha nem szép.
2018. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 he84 ***** válasza:
Hát bocsi, de eléggé nagy butaság a kérdésedben lévő feltételezés. Ahogy mások is írták és én is tudom, mindenkinek más a szép és nem a szépségtől függ egy ember értéke. Az érték attól függ, hogy belsőleg ki milyen, hogy viselkedik másokkal. Akiknek a külső alapján értékes egy ember, azok éretlenek és felszínesek. Párkapcsolati téren is az ember belsőjébe, a jellemébe szeretsz bele, nem a külsejébe. Aki nagyon hamar és az ember külsejéért kezd el rajongani, az fellángolás, nem szerelem. Én se vagyok szép, inkább átlag körüli, vagy kicsivel átlag alatti, mégse vagyok se értéktelen, se gonosz.
2018. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az én felfogásom szerint az "érték" egy teremtő, alkotó folyamat eredményeként jelenik meg. Pusztán attól, hogy valaki nyert a genetikai lottón attól még nem lesz feltétlenül értékes is ilyen szempontból. De sajnos a világ trendjét a külsőségek diktálják és bizony a nem túl előnyös külsejű embereknek 10*-esen meg kell harcolni egy kis figyelemért, elismerésért.
2018. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 darida válasza:
80%
Az emberi szépség a külső és belső tulajdonságok összessége. A válasz, tehát összetett.
2018. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Tavoli uzenet válasza:
addig tartozol te is a nagy közösséghez amig minden ember egyformán értékes a számodra
2018. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha valaki értéktelen, az inkább a szép emberek közül kerül ki. Mondom ezt úgy, hogy esetemben nem szűkmarkúskodott a sors a külcsín terén. Visszatekintve az elmúlt majd' 60 évre, azt kell mondjam, ha kevésbé lettem volna jóképű, jó kiállású pasi, sokkal többre vihettem volna az életben.

De felhozhatok más példát is. Ha Arnold Swarzenegger egy hangyányit jóképűbb legény lett volna, a világ ma szegényebb lenne egy Swarcival.

2018. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Dehogy, menj fel használtautóra írd be H Fiat multipa, mindert tobb kilót kernek, vagy rosszlányokra, a ronda lányok se dolgoznak ingyen, és ezeket az árakat kifizetik, ergo van értékük, meg ha nem.is olyan sok🤗🤗
2018. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!