Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem szép az értéktelen?

Aki nem szép az értéktelen?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 16:56
1 2 3
 21/23 Röcsögei Péter ***** válasza:
76%
100 kiló vagyok, 30 éve próbálok lefogyni. Egyszer kefebajuszt csináltam magamnak, mert az arccsontozatom kiköpött Hitler. Gyorsan le is borotváltam, még fotót sem mertem csinálni, úgy megijedtem a hasonlóságtól. Műszaki érdeklődésű vagyok 35 éve, mióta a túlsúlyom miatt először kirekesztettek a közösségből. Nem vagyok szép. Értékes vagyok, ki is használnak, mert jó munkaerő vagyok. Több helyre is szeretnének felvenni, mert a legtöbben diplomákkal együtt is hUlyék az elektronikához, és én lennék a szükséges rossz, akinek muszáj fizetni, és hallgatni kell róla prezentálásokon. Kérdés, mennyire örül az ember annak, hogy "ennyire" értékes?
2018. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Aki nem számít szépnek alkatilag, az a következő opciókkal élhet: 1) Elhanyagolja a külsejét, mert szégyelli magát, na, ennél rosszabbat nem is tehetne, lefokozza magát. 2) Nagyon ápolttá teszi magát, mert ezzel a társadalomnak tesz szívességet (ne kelljen viszolyogniuk a közelében). 3) Kifejleszt magában olyan tulajdonságokat, amikkel kompenzálja a külsejét, magyarul értékessé teszi magát a világ számára. Ettől nem lesznek belé többen szerelmesek, de lesznek, akik tisztelik.
2019. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen. Semmibe veszik, lenézik.
2023. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!