Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Múlt pénteken találkoztam az...

Múlt pénteken találkoztam az irodában egy nagyon szimpatikus lánnyal, próbáljam még elérni, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Csak egyszeri helyettesítésként volt bent, valószínűleg soha többé nem fog jönni. Nem tudom megmagyarázni, de valahogy ösztönösen szimpatikus volt, jól elbeszélgettünk. Szóba került ,hogy szeretne majd kimenni Dániába, meg a nyelvet is meg akarja tanulni.

Erre egy nappal később felmegyek facebook-ra és rögtön egy olyan hirdetést dobott, fel ,hogy Dániába Koppenhágába valami zsír multicég keres angolul jól beszélő alkalmazottakat az EU-ból és még dán nyelvtanulási lehetőséget is kínál a cég a munka mellé ingyen. Gondoltam, rögtön elküldöm neki a lehetőséget. Mivel bemutatkoztunk egymásnak, így a neve alapján rá tudtam keresni, bejelöltem meg küldtem egy néhány szavas üdvözlő üzenetet is neki, de nem jelölt vissza, meg nem is reagált rá. Gondoltam, biztos örülne egy ilyen lehetőségnek, vagy legalábbis elgondolkozna rajta, de így nem tudom elküldeni neki, mert szerintem nem is olvasta az első üzenetemet sem,mert biztos az 'egyéb' mappájába került.

Félreértés ne essék, én nem akarok a lánytól semmit, csak szeretem a produktív, teljesítményorientált, sikeres embereket és ahol tudok segítek nekik. Mert csak így lehet hozzájárulni ahhoz, hogy fejlődjön a társadalom.

Pl. Több nálam pár évvel fiatalabb ismerősömnek is segítettem már kifizetni a tandíját. De én nem terézanya vagyok vagy irgalmas szamaritánius, hanem azért segítettem, mert tudtam,hogy érdemes, és el is vártam tőlük, hogy a későbbi zsíros fizetésükből fizessék vissza, amit kölcsönadtam nekik a tanuláshoz. Én a fejlődésre törekvést tisztelem.

Ez a lány viszont valószínűleg félreértette a szándékaimat. Mondjuk megértem, mert az embert 90%-ban ha keresik, az azért van, mert akarnak tőle valamit.


2018. aug. 27. 19:40
 1/9 anonim válasza:

1. Te megtetted az elsō lépést, most ő jön. Ha akar.

2. Nem is akarsz tőle semmit, akkor ne görcsölj rá ennyire.

3. Hagyd.

2018. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogom a párnámat telesírni emiatt:D, de azért egy picit sajnálom, hogy így alakult. Szerintem is az a legjobb egyébként, ha hagyom, elvégre ha nagyon érdekli, talán magától is rátalál erre a lehetőségre.
2018. aug. 27. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet azt sem tudja ki vagy
2018. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez is benne van a pakliban.
2018. aug. 27. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Phuu, nem tudom nekem ez valahogy nagyon beteg. Ki vagy te, fizetgetsz a szimpatikusoknak.

Munkaközvetítő vagy és így ismerkedsz vagy mi ?

2018. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én csak kölcsönadok pénzt,tanácsot, ami éppen kell a kezdőlöketet, annak, akiben látok potenciált. Nem szórom oda a pénzem és az időm csak úgy akárkinek.
2018. aug. 27. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Akkor sugardaddy, sugar mamy vagy, mindegy, nekem nem tetszik.

Azért bizakodj, hátha a lány épp nyaral és ezért nem reagál.

2018. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De én nem tartok el senkit. Pénzt csak KÖLCSÖN adok.
2018. aug. 27. 22:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Odaadom a zsét ami kell a tanulmányaihoz, aztán az első fizetéséből visszaadja. Nem tudom, mit nem lehet ezen érteni.
2018. aug. 27. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!