Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem meri valaki beismern...

Miért nem meri valaki beismerni ha téved ekkora az ego?

Figyelt kérdés
Sokszor vettem már észre,hogy le hülyézik inkább az embert vagy ha mégis rá jön az illető,hogy nem neki van igaza terel valami hülyeséggel.Most pont egy nővel beszéltem egy témáról és a végén nekem lett igazam de nem tudta beismerni inkább írt valami terelőt.Ekkora sokaknak az egoja?Én már sokszor ismertem be ha tévedtem.

2018. aug. 28. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem hogy csak beismerni nem tudják, de én csak azzal találkozom mindig, hogy fel sem fogják a döntő ellenérvet sem ami bizonyitja a tévedésüket. Olyan szinten primitívek hogy nem is gondolná az ember és vezető beosztásban.
2018. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

küzdök vele..


nagyképűségnek hat de leírom: olyan ritkán veszítek vitát, hogy szinte kikopott belőlem a helyzet kezelése

2018. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vannak aki szándékosan baromságot írnak, és arra verik ki a kis szafaládéjukat, hogy mások hogy megbotránkoznak. Az ilyen nólifereknek a kötekedés a lételemük. Többnyire az szokott lenni a baj, hogy mindkét félnek van egy kis igaza, és ezt próbálja a másikra ráerőltetni.
2018. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 1


Na ez a nő is akivel vitáztam látszik nagy az arca,pozitív gondolkodású mert olyan csoportban van,de olyan szurkálódós majd én meg mondom típus.

2018. aug. 28. 23:09
 5/15 A kérdező kommentje:

# 2


Ha igazad van nincs nagy gond :D

2018. aug. 28. 23:09
 6/15 A kérdező kommentje:

# 3


Igen olyan is van,de van olyan is mikor csak az egyiknek de kézenfekvő is ráadásul.

2018. aug. 28. 23:10
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért nem ismerik be, mert..:


1: Hozzá vannak szokva ahhoz, hogy mindig ők nyernek és ezért el sem tudják képzelni azt, hogy veszítettek

2: Nem tudnak hogyan reagálni, ezért megpróbálják terelni a témát

3: Nem tudják elfogadni, hogy nem nyerték meg a vitát

4: Túl nagy "égés" lenne számukra a veszteség, ezért megpróbálják terelni a témát, vagy megpróbálják folytatni a vitát értelmetlen érvekkel, amíg a másik fél fel nem adja (és ezzel úgy vannak, hogy akkor biztosan ők nyertek)

5: Nem tudják elviselni a vereséget és bármit megtesznek azért, hogy ne történjen meg, még akkor is, ha már jól tudják, hogy vesztettek.


Ezeket a "típusokat" tapasztaltam eddig, de gondolom több is van. Remélem tudtam segíteni.

2018. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Annyiszor megtörténik velem,hogy nekem van igazam és a nagy egóval rendelkező vagy csak egyszerűen buta emberek nem tudják elfogadni/felfogni..Én ilyenkor mégjobban szoktam szívni a vérüket..
2018. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

# 7



Magyarán nem enged az ego.Velem vitázhat az ilyen amíg bírja :D

2018. aug. 28. 23:37
 10/15 A kérdező kommentje:

# 8


Ne is hagyd magad

2018. aug. 28. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!