Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet azt feldolgozni,...

Hogy lehet azt feldolgozni, ha nem vagyok eleg jo egy pasinak? Ugy erzem, hogy most mar mindenkinek keves leszek, mert egy pasinak nem en voltam a megfelelo!

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 15:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Ez hülyeség. Senki sem tetszik mindenkinek. Én ilyen hülyeség miatt sosem agyaltam. Nem tetszettem egy csoffadt f...szúnak? Na aztán! Van még több milliárd másik, sokkal jobbak is!
2018. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
53%

#1: "Nem tetszettem egy csoffadt f...szúnak"


De a csoffadt f...szú tetszett neked.

2018. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
65%

Ezekre bukik lehet...

Amúgy a kérdésre válaszolva:

Érdekelne a korod, mert a fiúk ezt az első udvarlási ceremónián átélik, és kb az életük hátralevő részében napi 4x kapják ezt válasznak, míg egyszer egy lány igennel nem válaszol, és akkor csodának éljük meg, ha valaki "igen-t mond".

Míg a lányok csodának élik meg (vagyis negatív csodának hívhatom a kudarcot), ha valaki nemet mond, mert annyira hozzá vannak szokva, hogy mindenkinek Ők kellenek. :D


Ha valami nem jön össze, az okkal történik, bár az okokra soha nem jövünk rá, de ezzel nyugtatom magam. :D

2018. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
24%
Fogyjál le.
2018. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%
Annyira jó nő vagy, hogy még soha a büdös életben nem akadt egy pasi sem, akinek ne jöttél volna be?! És ez téged frusztrál? Vagy valamit félreértek? Ha nem, tolhatnál magadról egy fotót, egész alakos bikinist!
2018. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
2-es: és ha tetszett? Akkor mi van? Még egy csomó másik is tetszhet, nem? Vagy neked egy farok tetszett csak egész életed során? Hát fantasztikus ez a popszakma.
2018. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

Most nem azért, de ott van a világ legszebb nője: Palvin Barbi.

Nem egyszer és nem kétszer olvastam már róla a neten, hogy "de ronda". És nem irigy nőktől, hanem férfiaktól!

Na most, ha a világ legszebb nője sem tetszik mindenkinek, akkor te minek frusztrálod magad? Nooormális Margit?

2018. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

33 vagyok :)

Azert elofordult mar,hogy nem tetszettem valakinek csak az a baj,hogy ebbe a fiuba halalosan szerelmes voltam...

2018. jún. 19. 16:35
 9/32 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy! :)
2018. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
:) Koszonom!
2018. jún. 19. 16:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!