Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek ennyire elfajzot...

Hogy lehetnek ennyire elfajzottak egyes férfiak?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge, ne vegye magára, NEM általánosságban beszélek! De sokan tényleg annyira undorító stílust képviselnek, mintha nem is nőkkel, hanem valami véres ronggyal beszélnének. Regisztráltam a Jamuo-ra, most ez kezdi felváltani a tinder-t, mondom, kipróbálom, hátha sikerrel járok... 20 éves nő vagyok, és igen, beállítottam, hogy 24-40 éves korig keresek férfit komoly kapcsolatra. mégpedig azért, mert én már gyereket akarok max 2-3 éven belül, és tudom, hogy a legtöbb korombeli srác biztosan nem akar. a 30 felettieket preferálom, mert velük valahogy jobban megértem magam, na mindegy. erre rámírt egy fiatal csávó, hogy miért vagyok fent a társkereső appon. (az már luxus lett volna, hogy elolvassa a profilomon, ahol be van állítva, hogy komoly kapcsolatot keresek). na mindegy, leírtam neki. kérdezte, hogy komolyan 40 éveset is keresek, azt alkalmira akarom? mondom, nem, direkt idősebb férfiakkal szeretnék ismerkedni, és 40 még belefér nekem+gyereket is akarok hamarosan. erre csak azért is rákérdez, hogy addig azért szeretnék-e vele szórakozni, mert igaz, nem csinál nekem gyereket, meg nem tart el, de biztos jó lenne stb. hozzátenném, senkitől nem várnám el, hogy eltartson, van munkám, szóval nem a pénz miatt keresek idősebb pasit. mondom nem, nem szeretnék vele "szórakozni". erre a következő stílusban köszön el: "akkor sz*pjad a vén faszokat, csá". ez mi?!!! undorító, hogy miket meg nem engednek maguknak... kikéri magának, hogy egy nő nem akar tőle semmit? ki ő, hogy mindenki be kell, hogy hódoljon neki?!

2018. aug. 29. 15:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13%
Miért 24-re állítottad az alsó korhatárt? Mire számítottál egy társkeresőn,amikor köztudott,hogy ott van mind a két nem legalja? Azért ezek azok a kérdések,amik elgondolkoztatnak, hogy valódi értelmes kérdésről van-e szó vagy csak ilyen délutáni nőcis összeröffenésre, hogy mondjuk el a pasikat mindennek (persze szigorúan az "én nem általánosítok, de.." fordulattal).
2018. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

10# azt nem hiszem, hogy senkinek nem kell, jól nézett ki. aki csak szexre megy, annál biztos pálya, de nálam az ilyen nem, akármilyen "fullos" külseje van.

11# azért 24re állítottam, már azért abban a korban már vannak valamivel érettebbek, akikkel lehet értelmesen beszélgetni, meg tervezni. kevesen, de vannak, bár tény, hogy egyre feljebb tolódik sajnos ez a korhatár..

2018. aug. 29. 15:49
 13/23 anonim ***** válasza:
66%

Sokan tudat alatt azt hiszik, hogy a nők nekik lettek teremtve, és nem pedig önálló emberi lények, akikhez semmi közük sincs, és akiktől nincs joguk követelni semmit.

Ez a mentalitás nagyon jól megfigyelhető ezen az oldalon is, amikor feljönnek panaszkodni, hogy mégis hogy képzelik a nők, hogy x szempont szerint választanak párt, vagy hogy mi az, hogy nem kedvesek és mosolygósak 0-24, meg előadják, hogy hogy sérült valami emberi joguk mert nem akar velük összejönni nő...

Egy normális ember nem így viszonyul az embertársához, hanem felismeri, hogy nincs joga követelőzni. Sajnos sok esetben, ha egy férfiról, nőről van szó, ez nem olyan nyilvánvaló. A nőnek ilyenkor kutya kötelessége esélyt adni a férfinak, hiszen a férfinak "joga" van a kapcsolathoz, te pedig ezt megtagadod tőle.

Mélyen kiábrándító ez a hozzáállás, de sajnos ismét egyre elterjedtebbé válik.

2018. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%

Egyet értek azokkal, akik szerint a netes társkeresőn lévő emberek nagy része azért ott ismerkedik, mert élőben nem mernek vagy nem tudnak. Én is kaptam amúgy ilyen beszólásokat chatoldalakon, hogy pl. megkérdezték, akarom-e nézni, ahogy verik a farkukat, mire azt válaszoltam, hogy uhm...nem. Erre a válasz: Akkor b4szd meg magad te hülye qrva. :D

Vagy képet cseréltünk egy sráccal és mondta, hogy jajj de cuki vagyok, aztán ő is küldött képet magáról és őszintén megmondtam, hogy sajnálom, de nekem nem az esetem, erre kb. szóról szóra azt írta vissza, hogy "Te is bűnronda vagy, csak azért mondtam, hogy szép vagy, mert azt hittem, legalább egy dugást megérsz, de ha nem, hát nem. Pedig most életedben először lett volna esélyed férfi közelébe kerülni, na csá, és további szép álmodozást arról, hogy valaha is lesz pasid", majd letiltott :D

Az ilyen "nice guy"-okat a való életben minden normális nő visszautasítja és persze meg se fordul a fejükben, hogy velük lehet a gond, hanem meg vannak róla győződve, hogy kivétel nélkül minden nő egy pénzéhes, aranyásó ribi, akik azért nem jönnek össze velük, mert nincs bmw-jük meg millióik a bankkártyán :/

20l

2018. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
16%

Értem.Akkor viszont ez a te könnyelműséged és félretájékoztatásod miatt is kialakult helyzet. Ugyanis, ha valaki azt látja, hogy 24 az alsó korhatár, akkor az azt jelenti, hogy 24 évesen már rád írhat. Elkezdtek beszélgetni,írogatni,majd közlöd vele, hogy te tulajdonképpen idősebb,40-es pasast akarsz, nem olyan fiatalt,mint ő (pedig még benne van a "korhatárban"). Akkor ez akárhonnan is nézzük, félretájékoztatás. Csak azt akarom érzékeltetni, hogy jogosan akadt ki, annak a módja viszont valóban alpári volt (erre írtam, hogy ezen meg nem kell meglepődni, mert ott férfiból,nőből is a legalja van).


Csak, hogy félre ne érts: jogosan akadt ki arra, hogy a kora miatt utasítottad el, mikor te az ő korát a hirdetésben elfogadhatónak találtad.

2018. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
15# hol írtam olyat, hogy a kora miatt utasítottam el?! ha értelmesen írt volna rám, adtam volna neki egy esélyt, de nekem a profilomon is ott van, hogy komoly kapcsolatot keresek, neki is leírtam, mivel lusta volt korábban elolvasni. ezek után is nyomult, hogy azért szórakozzunk kicsit, amíg nem találok komolyat... ezért utasítottam vissza, mert nem akarok alkalmit. de ezt szerintem rajtad kívül mindenki felfogta.:)
2018. aug. 29. 16:14
 17/23 anonim ***** válasza:
19%

Fent a kérdésed alatt írtad.


"kérdezte, hogy komolyan 40 éveset is keresek, azt alkalmira akarom? mondom, nem, direkt idősebb férfiakkal szeretnék ismerkedni"


A "nem, direkt idősebb férfiakkal szeretnék ismerkedni" csak úgy értelmezhető,hogy ő már kiesett a körből. Vagy te nőként hogyan értelmeznéd, ha egy 40 éves férfi azt mondaná neked, hogy "idősebb nőkkel ismerkedne"? Úgy értelmeznéd, hogy a te 20 éved ebbe beleértendő?

2018. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
ő huszon akárhány éves... 26, vagy 28 talán, nem emlékszek pontosan.
2018. aug. 29. 16:27
 19/23 anonim ***** válasza:
19%
Értem, de te fordított esetben egy 40 éves férfitól ugyanezt a szöveged,hogy értelmeznéd? Ha azt mondaná "direkt idősebb nőkkel szeretnék ismerkedni".
2018. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
úgy, ahogy írja. ha ő idősebbekkel szeretne, az ő dolga.
2018. aug. 29. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!