Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek ennyire elfajzot...

Hogy lehetnek ennyire elfajzottak egyes férfiak?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge, ne vegye magára, NEM általánosságban beszélek! De sokan tényleg annyira undorító stílust képviselnek, mintha nem is nőkkel, hanem valami véres ronggyal beszélnének. Regisztráltam a Jamuo-ra, most ez kezdi felváltani a tinder-t, mondom, kipróbálom, hátha sikerrel járok... 20 éves nő vagyok, és igen, beállítottam, hogy 24-40 éves korig keresek férfit komoly kapcsolatra. mégpedig azért, mert én már gyereket akarok max 2-3 éven belül, és tudom, hogy a legtöbb korombeli srác biztosan nem akar. a 30 felettieket preferálom, mert velük valahogy jobban megértem magam, na mindegy. erre rámírt egy fiatal csávó, hogy miért vagyok fent a társkereső appon. (az már luxus lett volna, hogy elolvassa a profilomon, ahol be van állítva, hogy komoly kapcsolatot keresek). na mindegy, leírtam neki. kérdezte, hogy komolyan 40 éveset is keresek, azt alkalmira akarom? mondom, nem, direkt idősebb férfiakkal szeretnék ismerkedni, és 40 még belefér nekem+gyereket is akarok hamarosan. erre csak azért is rákérdez, hogy addig azért szeretnék-e vele szórakozni, mert igaz, nem csinál nekem gyereket, meg nem tart el, de biztos jó lenne stb. hozzátenném, senkitől nem várnám el, hogy eltartson, van munkám, szóval nem a pénz miatt keresek idősebb pasit. mondom nem, nem szeretnék vele "szórakozni". erre a következő stílusban köszön el: "akkor sz*pjad a vén faszokat, csá". ez mi?!!! undorító, hogy miket meg nem engednek maguknak... kikéri magának, hogy egy nő nem akar tőle semmit? ki ő, hogy mindenki be kell, hogy hódoljon neki?!

2018. aug. 29. 15:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen fölöslegesnek tartom kiemelni az ilyen negatív példákat. Egy nő, ha normálisan áll a dolgokhoz 1-2 hónap alatt simán találhat egy elfogadható férfit, akivel össze tud jönni. Az meg, hogy összeakad 1-2 bunkóval is chatelés közben, talán nem a világ. (2 év ismeretség után gyerek? Ne csodálkozz, ha egyedül maradsz vele.)
2018. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
47%

Ilyenkor forr a vérem de sajna én nem fogom bebizonyítani egyetlen lánnyal sem, hogy igenis lehet 1 év ismeretség és szülés után is döccenőmentes egy kapcsolat.

Meg az elutasítás férfias kezelését sem demózom. Pedig az ilyesmi nagyon bánt/éget.

2018. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha a 30 felettieket preferalod, miért 24 és 40 köze állítod be az adatlapodon a korhatárt? Ha ez a csávó nem potenciális jelölt , miért reagáltál az első levelére is egyáltalán? Amúgy a társkeresőkon sok a frusztrált, vágyait kiélni nem tudó férfi.


-“Akkor szopjad a vén faszokat!”

-“Pont ezt fogom tenni 🙂”


Ennyi a történet. Azt csináld és azzal akire te vágysz , te mások , főleg egy névtelen arctalan senki véleményére adj.

2018. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!