Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tűnjek érettebbnek,...

Hogyan tűnjek érettebbnek, hogyan legyek önállóbb?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, de akárhova megyek, 14-nek néznek az emberek. rendesen öltözködök, egy kis smink is szokott lenni, tisztelettudóan viselkedek, és egyenesen járok. a kisugárzásom mégse felel meg ahhoz hogy 18nak nézzek ki.

Ti mit tudnátok mondani, hogyan érhetném el azt hogy felnőttesebbnek érettebbnek tűnjek mások szemében? bármilyen tippet meghallgatok (ruha, viselkedés, stb)


tanulok főzni, eltakarítok amikor kell, igényes vagyok. nem kérem meg mindenre a szüleim hanem próbálom magamtól elintézni. mégse érzem magam elég önállónak. mit kellene még tennem?



2018. aug. 30. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fog tetszeni, amit mondok, de amint elmúlsz huszonöt,imádni fogod azt a 4 évet, amivel zsengébbnek tűnsz majd.


Egyébként jó úton haladsz, érett, jó szellemű ember benyomását kelted. Hamarosan alakul magától, ennél jobban nem tudod siettetni, ezek agyi folyamatok is.


De öröm volt olvasni a soraidat, köszönöm. Végre egy épeszű, nem ostoba 18 éves kérdező :)

2018. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez igen ,igy kell ezt csinálni .hajrá ,egyébként agyi folyamatok húsz vagyok de elégé éretlen még !ne aggodj jönn magátol minden
2018. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. aug. 31. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!