Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetnék ügyesebb,...

Hogy lehetnék ügyesebb, önállóbb munkahelyen?

Figyelt kérdés
Annyira szeretném,ha sokkal sikeresebb lennék,kicsit beképzeltnek hangzik ,de szeretném ha úgymond én is tudnék hatni a cégre .Bár eddig nem sok siker élményem volt ,nem akarom ráfogni teljesen az oktatás hiányára ,meg hogy most vagyok az első munkahelyemen 2 hónapja,viszont ezek a tények is mérvadók,hogy nem vagyok elég élelmes pedig örülnék ,ha sikeresen helyt állnék,nem a legjobb lenni ,de azért fontos személy szeretnék lenni ,mind a fönőkeim mind a munkatársaim szemében.
2015. okt. 8. 21:56
 1/6 A kérdező kommentje:

Bár tudom hogy hiába ügyes,okos egy ember akor is fontos hogy legyen egy úgymond erős szakmai alapja,amit ha jól elsajátítja,azon túl felhasználhatja egyéniségéből fakadó kreativitását,eszességét.

Suliban jól boldogultam szakmai tantárgyaknál és gyakorlatnál.Most hogy pályakezdő vagyok hát mit is mondjak más..más a légkör úgymond neheztelve érzem magam és elesettnek enyhén szólva.Amik úgy mond a valóéletben mennek egyszerű feladatok kivitelezése ,munkahelyen tompább sikerekkel élem a mindennapjaimat.

Nagy vágyam hogy minden csak úgy saját kútfőből menjen,bár lehet hogy ez kicsit túl naivnak és idealistának tünnik. :d

2015. okt. 8. 22:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez még csak az első mukahelyed, ezt ne feledd, ne akarj rögtön mindent. A rutin és tapasztalat csak az évekkel fog jönni. Addig valószínüleg fogsz még egy két munkahelyet váltani. 2 hónap után ne várd, hogy a szakma csúcsn vagy annak közelében legyél. Csak magadnak állítasz fel túl magas mércét, az meg mire jó?
2015. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszerün szerettem a siker élményt,bár amikor volt benne részem gyorsan kihült az érzés és végülis ezt hajszolom ,hogy még több még maradandóbb sikerelélményben legyen részem valamint nem utolsó sorban ha az isten is úgy akarja,de ha nem akor is :D ha végre túl lépnék a kezdő fázisból,szeretnék én is céget elöre juttatni ha apró dolgokkal is.Amugy Köszönöm a válaszod!
2015. okt. 8. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
hát persze értem, de a te "szinteden" ebben a kezdő fázisban is vannak olyan célok amiket elérhetsz és sikerélménnyel tölt el. Jó nem olyan nagyok, de ez így működik. Nem lehet lépcsőfokokat kihagyni, az megbosszulja magát. esetleg hamar kiégsz, nem fogod 20 év múlva ugyanúgy élvezni a munkád mint 10 év múlva élvezted stb. (jó kis ugrálás az idősíkokban, mi? :D)
2015. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze igazad van ebben ,meg amugy is nem csak.munkából áll az élet.amennyire csak tudom igyekszem,figyellek,kérdezöskődök a veteránoktól ,akik néha verbálisan ledozerolnak ,ha valami olyasmit kérdezzek amit ugy mond az anyatejjel kellett volna beszivni.
2015. okt. 8. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Ranglétrát meg kell járni! Lehet, hogy még 3 év múlva is azon a poszton/szinten leszel ahol most vagy, de lehet, hogy 3 év és 2 hét múlva bizalmasabb munkát kapsz. Inkább figyelj, tanulj, hogy a tudásod jó időben jó helyen használd! Ötleteid jó, hogy vannak, de egyenlőre ne vesd fel őket, nehogy esetleg valaki más használja fel és vigye sikerre a saját nevében!
2015. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!