Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak ilyen esetben...

Miért csak ilyen esetben merek nőkhöz szólni?

Figyelt kérdés
Ha valami általánosat kell tőlük kérdezni. Pl útba igazítást kérni tőlük vagy mikor kórházban voltam akkor, hogy milyen gyógyszert kapok vagy, hogy mikor jön a betegszállító. Ilyen esetekben nincs gond. Hozzájuk merek szólni de ismerkedni nem merek velük és nem is tudom, hogy hogy kell ismerkedni az ellenkező nemmel. Még egyszer sem mertem így közeledni nőkhöz. 27 évesen még nem is volt barátnőm. Miért lehet ez?

2018. aug. 31. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Mert sose nőtted ki ezt, amit mi 14-17 éves korunkban elhagytunk.

Valami oka van ennek a fejlődési hiányosságnak, de ezt a leírásodból esélyünk sincs kideríteni.

2018. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát őszintén bevallva egész életemben minden miatt leszóltak és hát eléggé egy senkinek érzem magam aki nem kell az embereknek.
2018. aug. 31. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

????


Mert ha útba igazítást kérsz tőlük, akkor ez esetben nem kell félned attól, hogy visszautasítanak. Emellett konkrét meghatározott célod is van a beszélgetésben, ismerkedéskor meg érezheti az ember magát céltalannak, nem tudja hogy konkrétan miről is beszéljen azzal, akivel ismerkedni szeretne. Emellett ezek szükségszerű esetek, amikor normális, hogy mindenkinek illik segíteni, amennyire tud, de az ismerkedés nem ilyen szükségszerű. Ott már elmondhatom azt, hogy zavar az illető közeledése, tolakodásnak vehetem az ismerkedést. +Nem félsz attól, hogy "elveszíted" azt akitől útba igazítást kérsz, stb, stb. Még sorolhatnám.


Tehát lényeges eltérések meg különbségek vannak a két helyzet között... Nem értem hogyan is lehet ezeket párhuzamba vonni.

2018. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Leírtad a választ, semmi önbizalmad nincs. Ezzel kezdj valamit, így nem fog menni.
2018. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert ismerkedésnél téged utasítanak el, ha meg megkérdezed, merre van a Futrinka utca, és nem tudja, az nem személyes.
2018. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

De mért félsz a nőktől? Ők is uyganolyan emberek, mint a férfiak. Gondolom, koedukált suliba jártál láttad, hogy nem ufók, ugyanúgy nőttek fel, mint te. :)


Én nő vagyok, és egy kicsit ráadásul szociális fóbiás, néha én is izgulok, ha pl. útbaigazítást kell kérnem. De eszembe sem jutna szelektálni, és pl. csak a férfiaktól félni. (pedig nekem még több okom is lenne rá, mert a pasik sokkal többször beszólogatnak nőknek, megalázzák őket, mint fordítva)

2018. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
36%

Tinder. Hasznald azt!rn lany vagyok es szerintem hulyeseg h visszautasitanak. Az a baj ha magadat nem fogadod el akkor masok se fognak . Sajat magaddal kell lejatszanod egy egeszseges fiu vagy nincsen 2 fejed szoval nem utasitanak vissza. Masik beszelgess lanyokkal tinderen igy hozzadzoksz lanyok beszelgetesehez. Es eppen most beszelgetunk mi is szoval nyugi.

De annyi hogy soha ne kerdezd egy lanytol "szerinted csunya vagyok, van eselyem lanyoknal, baj ha felenk vagyok , soha nem beszeltem meg ugy lannyal.

Ez igy kicsit visszataszito.

Beszelj normalis dolgokrol es nem kell felhoznod azt a dolgot ami regen tortent veled.

Lehet egyszer visszautasitottak es attol felsz hmegtortenik.

A legtobb lany nem hozzad valo lehet de ha megtalalod az igazit azt az 1 et akkor az eleg. Mert vegulis minden ember egy allomas az eletunkben

2018. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a nőktől félsz, hanem az ismerkedéstől.
2019. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!