Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vagyok ilyen szerencsetlen?

Astoriaheelfiger kérdése:

Miert vagyok ilyen szerencsetlen?

Figyelt kérdés

Szegyen nem szegyen sírva írom le ami velem történik mostmár 5 éve. Kezdodik tortenetem ott, hogy a sors ossze hozott valakivel akibe szerelmes lettem majd 5 even keresztul vele voltam.Egy Hivatalos szemelyrol beszelek. A kapcsolatunkat tonkre tette a tavolsag, a bizonytalansag szoval 5 evig egy tav kapcsolatban eletem. Kezdetekben minden olyan szep volt kozos lakast vettunk 1/2 -1/2 reszben. Telt az ido teljesen kihasznalva ereztem magam. Egy milliomos valakirol beszelek. A lenyeg ,hogy mint minden kapcsolatban van konfliktus a mienk minden napos ,ha nem minden nap de minden 2. napra jutott egy osszeveszes. Le merem tenni Isten tenyerere az eletem, ha nem igaz, hogy akarhanyszor ki generalt egy veszekedest azert is en kertem bocsanatot. Ii be dobalt az eletebol kedvere szerint ez ment 5 evig. Majd ido kozben panik beteg lettem elkellett mennem orvoshoz es gyogyszereket kaptam, amitol lelettem szedalva agyilag. Ugy erzem 29 eves ferfi letemre , hogy mellette 5+2 evet oregedtem. Egyszer jott egy hivas, hogy adjuk el a lakast ,mert ez es ez van... Elejeben tiltakoztam majd vegulis bele mentem, mert szerettem! Azota eltelt rengeteg ido alberletrol alberletbe jarok! Teljesen kicsuszott a labam alol a talaj.l, de szo szerint. Azelott sikeres voltam meg volt mindenem. Most meg egy senki lettem. En vagyok az a ferfi akit a csaladja mar 3 eve kerestet a Veszpremi Rendorseggel azt hiszik meghaltam. Ahova lepek ott szo szerint minden labnyomom utan atok szuletik! voltam josnal ossze vissza hadovalt nekem. Letem nem adom ki, csak annyit akarok irni, hogy nagyon eros szuicid gondolataim vannak. A csaladom szemebe nem merek tekinteni! Pedig sir a szivem ertuk.


Megprobaltam ujeletet kezdeni, de nem sikerult. Mar nem bizom Onmagamban es senkiben sem! Ja es meg annyit, hogy Papnak keszultem.


2018. szept. 1. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Elo peldaja annak amikor egy no tonkretesz egy ferfit.
2018. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jók azok a népi bölcsességek, Ide most az illik, guba gubához, suba subához. Fogadd meg és tedd rendbe az életed.
2018. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem ez eleg erosen egy bantalmazo kapcsokatnak tunik. erdemes lenne utananezdned a narcisztikus szemelyisegzavarnak, en is eltem ilyen parkapcsolatban es velem is kb ez tortent. bar en szerencsete nem aldoztam ra csak 1 evet, de az eleg is volt. ha valamiben tudok segiteni irhatsz. ja igen, en is fiu vagyok.
2018. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!