Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy pozitív...

Volt már olyan, hogy pozitív gondolatokat sugalltál egy olyan dolog felé amit nagyon szerettél volna. És bejött?

Figyelt kérdés

Nem nagy dolgokra gondolok. Arra vagyok kiváncsi valakinek bejött e már a pozitív gondolkodás?

Nekem már sokszor bejött csak nem tudom véletlenül mert így kellett alakulnia vagy azért mert nem negatívan álltam hozzá?

Elég negatívan állok mindenhez sajnos de amihez nagyon pozitívan álltam az eddig mindig bejött 😊

Tapasztalatok?



2018. szept. 1. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Persze. ;)
2018. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Az 5os lottoval meg nem jott ez ossze 30 ev alatt :) pedig gondolatban mar el is koltottem :))
2018. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Mi az összefüggés? Ha bejönne, akkor is nem a gondolatok lennének felelősek érte, hanem a mázli.


Ha valamit akarok, akkor teszek érte, tettekkel próbálom elérni.


Amúgy gyakran az ellenkezőjét tapasztalom, amire számítok és pozitívan gondolkodok róla, az nem sikerül, amire nem számítottam, inkább szinte lemondtam róla, az bejött. Bár ez nem ilyen törvényszerű, de sokszor tapasztalom.


Bár nem tulajdonítok annyira nagy jelentőséget a puszta gondolatnak. Többnyire össze-vissza gondolkodom, negatívat-pozitívat egyaránt, de nem határozzák meg önmagukban a történéseket.

2018. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

akkor most a nép nevében..akarj nekem egy csodás párt. XD

ha megvagy vele nem leszek hálátlan

2018. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 October15 ***** válasza:
67%

Japán országismeret II. vizsga. :D Azt se tudtam hanyadikán van elseje de átmentem. :D


Töri szakra már más stratégiával járok: "Max kettes lesz.." úgyhogy gyakorlatilag mindig pozitív csalódás. :D

2018. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Elolvastam a Titok c. könyvet, alkalmaztam a leírtakat, azóta is keresek egy lábfétist kedvelő nőt... Tehát nem jött be.
2018. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Legutóbb házvasárlással, amit elkiabálni nem akarok, de egyelőre jól alakul.

2018. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, hogy pozitívan álltam egy dologhoz, a tanulmányaimhoz és akkor bizony fel is vettek abba a középiskolába, ahová nagyon akartam menni. Sok sok negatívum volt körülöttem, mégis kiálltam emellett, pedig nem vagyok egy nagyon pozitív személyiség.

De ellenkezőt is tudnék mondani. Már lemondtam volna a társkeresőkről is és a pártalálásról is, majd láss csodát! Az utolsó pillanatban mégis összejöttem egy csodás lánnyal! És nem csak egy egyszerű kapcsolat kialakítása volt látótérben, hanem ott a sors keze dolgozott, amit csak mi ketten és egy két barátnője tudunk, hogy miért is. 23F

2018. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!