Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Czapáry Veroniká...

Mit gondoltok Czapáry Veronikáról?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem éppen bizalomgerjesztő, a feje meg elég kiélt.Engem taszít, de nem kicsit.


kb. ennyi.

2018. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valaki olyan is valaszolhatna, aki tudja ki o, kepben van a konyveivel, stb...
2018. szept. 1. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A feje után nem vagyok az írására kíváncsi, bocsi..A szeme beszédesebb mindennél, és mindenkinél.
2018. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én most olvasom először ezt a nevet.
2018. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 owl-light válasza:

Sziasztok!

A kérdezőtől kérdezem;

Nem értem miért nem lehet tisztelettudóbban tálalni egy olyan kérdést, amely egy ismert személyiségre irányul, mint pl.:

Czapáry Veronika író, költő: [link]

2018. szept. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kokohoho ***** válasza:
Szerintem magát az embert, csak kevesek ismerhetik és ők biztosan nem itt fogják megosztani a véleményüket róla. Személyes ismerettség híján, esetleg azt lehet véleményezni, amit láttat magáról, az ismert munkásságán keresztül. Az enyémet biztosan nem igényli és ki is kérné magának, de csak sajnálni tudom szegényt és elsősorban nem a (saját mércéje szerint) "sanyarú" gyerek koráért! Éldegéli a múlton rágódó, mimózalelkű, "meg nem értett művész", boldogtalan életét, aki az alkotó erejét a szenvedésből meríti! A sebeit nyalogatva (fekélyesre piszkálva), rágódik a múlt sérelmein!
2018. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azoknak, akik nem hallott róla: írd be a google-ba, csomó találatot kapsz.
2018. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Írj neki nyugodtan, a honlapján fel tudod venni a kapcsolatot. Én találkoztam vele személesen is. Kedves nő, nem a múltban él.
2018. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!